Naši partneři

Ubytování Krkonoše

Hledáte inspiraci, kam vyrazit na dovolenou s dětmi, s rodinou nebo přáteli? Máte starost, aby v místě, kde budete trávit dny volna, bylo pohodlné ubytování s možnostmi podnikat aktivity, které zabaví celou rodinu? Ubytování Krkonoše je odpovědí. Konkrétně přímo bouda Šestidomí, kterou vám v textu níže popíšeme více, vás jistě svým ubytováním a okolím nezklame. Krkonoše turistika je často vyhledávanou aktivitou napříč všemi věkovými skupinami.

Deratizace Praha

Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha. Deratizace je služba, která má za cíl hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.). Vedle deratizace má v nabídce i dezinsekce (hubení hmyzu, dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Poslední z jejich DDD služeb je dezinfekce různých plísní a dezinsekce a desinfekce jímek a žump.

Schodolezy pro invalidy

Schodolez pro invalidy je zařízení, které má za cíl umožnit pohyb člověku na invalidním vozíku po schodech. Všechny schodolezy zároveň vyžadují obsluhu, která bude se schodolezem manipulovat popřípadě ho vyvažovat. Jediným schodolezem, který může obsluhovat daná osoba sama je multifunkční samoobslužný schodolez Explorer. Obsluha schodolezu není náročná a zvládne ji každý. Obzvlášť pasové schodolezy pracují opravdu na bázi stisknutí jediného tlačítka - vypnuto / zapnuto. U kolečkových schodolezů už je potřeba trochu fyzické síly pro vyvažování, ale zase s nimi můžete zdolat atypické schodiště.

Deratizace Ko

Společnost KF TRANS s.r.o., která byla založená v roce 2005 poskytuje veškeré služby v oboru deratizace. Mohou vám nabídnout deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu jako jsou deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much.

Karavany Praha

Máte rádi moderní a komfortní způsoby cestování? Cestování s karavanem je nyní pro každého. Nemusíte být milionáři, abyste mohli vyrazit s rodinou na dovolenou v karavanu. Společnost Karavany Praha vám může nabídnout zcela nové karavany k půjčení. V případě zájmu o pronájem obytných vozů vám veškeré potřebné informace poskytne jejich půjčovna obytných aut. Na jejich webu naleznete bližší informace o jednotlivých karavanech k pronájmu a také rezervační systém, kde uvidíte volné termíny.

Restaurace Praha 6

Lámete si hlavu s výběrem kvalitní restaurace Praha 6? Nemusíte! Hostinec Na Slamníku je to pravé pro Vás. Restaurace nabízí výborné pivo, chutné jídlo, a to vše roznáší milá a usměvavá obsluha. Navíc má pro Vás Hostinec Na Slamníku parádní zahrádku, kde je grilování a zábava s živou hudbou. Prostor je ideální pro pořádání narozeninové oslavy nebo svatební hostiny.

Zámečnictví Praha západ

Zámečnická pohotovost Praha západ (Jesenice, Roztoky, Černošice...), kterou vám zde doporučujeme vám je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Zavolejte tedy v jakoukoliv hodinu na číslo 777 323 707 a okamžitě k vám vyrazí zkušený zámečník Praha na motorce, což je v Praze příhodné. Díky dopravě na motorce se může vyhnout zácpám a jiným dopravním situacím, ve kterých by se auto zdrželo. Rychlý dojezd je tedy zaručen. Toto zámečnictví Praha vám nabízí kompletní zámečnické práce od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Luxusní koupelny Praha

V roce 2017 se na pražském Žižkově otevřela exkluzivní vzorková prodejna, kde je možnost se podívat a na vlastní kůži vyzkoušet, jak vypadají takové luxusní koupelny. Je zde k nahlédnutí a k o testování veškeré zařízení, kterými je luxusní moderní koupelna vybavena. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Čelní sklo

Již více než 20 let se firma Autosklo  JR zabývá opravou a výměnou čelních skel. V firmě pracují zkušení technici, kteří mají zkušenosti nejen s výměnou skel, ale také i s komunikací s klientemi. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vždy vyhodnocují dle zájmu klienta, zda je možné lepení nebo je nutná výměna.

Deratizace štěnic

Deratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jedná se o proces, který se provádí za účelem vymýcení štěnic z dané oblasti. Likvidace štěnic není rozhodně úkon, který byste mohli zvládnout sami. Vždy je nutné kontaktovat deratizační firmu jako je například Deratizace Praha. Tyto firmy mají přístup ke skutečně funkčním přípravkům, mají odzkoušený jejich účinek a způsob použití.

Ruční mytí auta

Automyčka Dejvice, kterou vám v tomto článku více přiblížíme, se specializuje na ruční mytí aut. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International, který je na Praze 6. Tato myčka aut Dejvice vám poskytne velmi kvalitní služby a to za rozumnou cenu.