Pohony bran

pohony pro brány

Proč si vybírat pohony pro brány u společnosti Urban-BVP?

 • všechny naše pohony pro brány mají vysokou kvalitu za přijatelnou cenu
 • veškeré obrázky na tomto webu jsou z námi realizovaných zakázek
 • kvalita bez reklamací
 • nabízíme profesionální přístup a dlouholeté zkušenosti
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • jsme menší firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
 • snadno vyřešíme i komplikované zakázky
 • na všechny naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • máme dlouholeté zkušenosti s pohony pro vjezdové brány

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Pohony pro brány - typy

Pohony pro posuvné brány 

Výběr pohonu posuvné brány je, stejně jako výběr pohonu křídlové brány, velmi důležitý. Právě pohon představuje nejdůležitější část celého systému pojezdové brány a je třeba mu věnovat dostatečné množství prostoru. Jeho koupě může být poměrně složitá. Váháte-li, které pohony pro posuvné brány budou pro vaše účely ty nejvhodnější, obraťte se naše profesionály. Pohony pro posuvné brány z naší nabídky se lze využít k soukromým účelům, stejně jako bránám u firemních vstupů. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na pohony pro posuvné brány vytvoříme na míru tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finanční možnosti.

Pohony pro křídlové brány 

Křídlové brány můžete stejně jako samonosné brány nebo pojezdové brány otevírat buď manuálně, s tím, že musíte vystoupit z auta a bránu otevřít, nebo díky pohonům pro křídlové brány, automaticky. Pohony pro křídlové brány zajistí komfortní a bezpečné projetí s vozem bez nutnosti z auta vystupovat a nastupovat. Pohony pro křídlové brány lze namontovat i dodatečně, tudíž pokud máte pěknou a funkční bránu, není třeba ji měnit za novou. Stačí přidání pohonu pro křídlové brány.

Pohony pro křídlové brány

pohony pro křídlové brány
Křídlové brány můžete stejně jako samonosné brány nebo pojezdové brány otevírat buď manuálně, s tím, že musíte vystoupit z auta a bránu otevřít, nebo díky pohonům pro křídlové brány, automaticky. Pohony pro křídlové brány zajistí komfortní a bezpečné projetí s vozem bez nutnosti z auta vystupovat a nastupovat. Pohony pro křídlové brány lze namontovat i dodatečně, tudíž pokud máte pěknou a funkční bránu, není třeba ji měnit za novou. Stačí přidání pohonu pro křídlové brány.

Pohony pro posuvné brány

pohony pro posuvné brány
Výběr pohonu posuvné brány je, stejně jako výběr pohonu křídlové brány, velmi důležitý. Právě pohon představuje nejdůležitější část celého systému pojezdové brány a je třeba mu věnovat dostatečné množství prostoru. Jeho koupě může být poměrně složitá. Váháte-li, které pohony pro posuvné brány budou pro vaše účely ty nejvhodnější, obraťte se naše profesionály. Pohony pro posuvné brány z naší nabídky se lze využít k soukromým účelům, stejně jako bránám u firemních vstupů. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na pohony pro posuvné brány vytvoříme na míru tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finanční možnosti.

Pohony pro brány – přehled

Pohony pro brány jsou v současnosti nedílnou součástí při instalaci bran či garážových vrat. Jejich výběr je potřeba vždy velmi pečlivě zvážit, protože se jedná o dlouhodobou investici. Obecně se pohony rozdělují na křídlové a posuvné.

 • Pohony pro křídlové brány - velkou výhodou pohonů pro křídlové brány je jejich cena, snadná a rychlá montáž. Jsou vhodné i pro těžké velké brány s častým otevíráním a možností otevření křídla až do 180°. Pro tyto pohony potřebujete pouze přívod elektrické energie a bránu na kvalitních pantech.
 • Pohony pro posuvné brány - jsou vhodné jak pro samonosné brány, tak pro pojezdové brány. Mají použití až do hmotnosti 1500 kg, tichý chod, měkký a rozjezd a dojezd. Je potřeba brát na vědomí vyšší cenu a hlavně větší pracnost při montáži.

Pohony pro brány Vám umožní průjezd bez vystoupení z auta

Pohony se v současné době dají namontovat ke všem typům bran i garážových vrat. Umožňují plynule projetí s vozem bez nutnosti z auta vystupovat a nastupovat. Při výběru pohonu pro bránu musí kladen důraz na plynulý chod, bezpečnost a odolnost proti mrazu a zatékání vody nebo opotřebování. Zároveň je nutné přizpůsobit pohon typu brány, jejím rozměrům a hmotnosti.

Všechny námi nabízené a dodávané pohony brán se vyznačují spolehlivou technikou a moderním designem. Jsou vyrobeny z komponentů s dlouhou životností odolných proti povětrnostním podmínkám, zajišťují příjemně tichý a bezpečný chod. Brány se rozbíhají plynule a při zavírání se pozvolna přibrzďují.

Pohon brány se jednoduše ovládá tlačítkovým ručním ovladačem, pomocí něhož lze aktivovat navíc i garážová vrata nebo např. vnější osvětlení příjezdové cesty. Jeho základ tvoří vícekanálový radiový vysílač, který se vám vejde pohodlně do kapsy.

Nabídku na pohony pro brány sestavíme přesně na míru Vašim požadavkům

Váháte-li, které pohony pro brány jsou pro vaše účely ty nejvhodnější, obraťte se naše profesionály. Pohony pro brány z naší nabídky se hodí k novému domu, stejně jako k firemnímu vstupu. U nás si vyberte jak pohon pro bránu, tak i dálková ovládání a další komponenty, které vám pomohou vylepšit funkci bran a vrat.

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na pohony pro brány vytvořit na míru tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finančních možnosti. Nabízíme nezávazné zaměření, poradenství s nejvhodnějším řešením a na námi dodané výrobky samozřejmě poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Montáže pohonů pro brány provádíme výhradně vlastními pracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Vždy se snažíme o to, aby zákazník nečekal dlouho a jeho objednávka byla vyřízena co nejrychleji.

U firmy Urban BVP si můžete objednat nejen pohony brán

Jsme profesionálové, kteří si dokážou snadno poradit s nejen objednávkou na pohony pro brány, ale v naší nabídce jsou také vjezdové brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety nebo parkovací zábrany. Nabízíme i vlastní výrobu oplocení, vjezdových bran, vstupních branek a to buď s výplní podle přání zákazníka, nebo pouze samostatný rám, určený pro individuální výplň.