Roletové mříže

roletové mříže

Roletové mříže vyrábíme a instalujeme již řadu let. Máme zkušenosti, školené odborníky a umíme je vyrobit na míru dle Vašeho přání. Roletové mříže od naší společnosti Urban BVP vždy znamenají kvalitu za příznivou cenu.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč roletové mříže od firmy Urban BVP?

  • Kvalitně zpracujeme malé i velké a komplikované zakázky     
  • Máme vlastní tým odborníků     
  • Realizace v co nejkratším termínu          
  • Poskytujeme záruční a pozáruční servis          
  • Kvalita materiálu i práce bez reklamací          
  • Všechny fotografie na našich webových stránkách jsou z námi realizovaných zakázek     

Roletové mříže – do exteriéru i interiéru

Roletové mříže před výlohami obchodů chrání vystavené zboží a přitom umožňují jeho prohlížení. Používají se také k uzavření pasáží domů, jednotlivých oddělení nákupních galerií či skladů nebo kancelářských a průmyslových prostor. Jsou šikovnou náhradou za plnou zeď, kdy můžete prostor uzavřít a zamknout a opět otevřít dle potřeby.

Roletové mříže – vlastnosti a design

Jednoduše ovladatelná, kompaktní, lehká konstrukce je téměř bezúdržbová a má dlouhodobou životnost. Díky své pevnosti jsou roletové mříže bezpečnou ochranou proti vniknutí do prostoru. Potřebujete elegantní roletové mříže nadčasového vzhledu nebo atraktivní design přitahující pozornost? Ze širokého spektra designu a barev si jistě vyberete a na přání zhotovíme i Vaše logo.

Roletové mříže lze ovládat ručním vratidlem, mohou být opatřeny pružinovým systémem nebo motorovým pohonem a dálkovým ovládáním. Chod je tichý a manipulace bezproblémová i po letech. Bezpečnostní pádová brzda a plovoucí uložení hřídele jsou standardní součástí konstrukce.

Naše společnost Urban BVP Vám na roletové mříže vytvoří nabídku na míru. Poradíme nejvhodnější variantu a sestavíme nabídku dle Vašeho vkusu, požadavku na provoz a finančních možností. Zakázku zrealizujeme v krátkém termínu a pečlivě. K zákazníkovi přistupujeme vstřícně a snažíme se o jeho maximální spokojenost nejen u zakázek na roletové mříže, ale i u dalšího sortimentu, který si u nás můžete objednat.

Roletové mříže – naše další nabídka

Mimo roletové mříže Vám naše firma Urban BVP vyrobí a nainstaluje předokenní rolety moderního vzhledu, chránící Vaše okna a přinášející úsporu energie díky jejich většímu odizolování nebo markýzy, které zastíní Vaši terasu či balkon.

Dodáváme a montujeme garážová vrata v různém technickém a designovém provedení podle daného prostoru a Vašeho vkusu. Každý prostor má své řešení!

V rámci oplocení zrealizujeme nejen ploty pro ohrazení Vašeho pozemku, ale také vjezdová vrata. Poradíme, jaký typ vjezdové brány dle terénu zvolit pro bezchybné fungování. Umíme pracovat i se svažitým terénem a vybrat nejvhodnější technické řešení.

Podívejte se na naše posuvné brány. Naši odborníci Vám pomohou zvolit nejlepší variantu, aby vše sloužilo dlouhá léta a nabídnou širokou škálu materiálů a barevného provedení ladící s domem a tvořící dokonalý celek. Máme pro Vás i pohony pro brány, které budete pro pohodlnou manipulaci s vraty potřebovat.

Naše společnost Urban BVP nabízí také parkovací zábrany vhodné do obytných celků nové výstavby i pro zamezení vjezdu do prostor komerčních areálů.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.