Roletové mříže

roletové mříže

Roletové mříže vyrábíme a instalujeme již řadu let. Máme zkušenosti, školené odborníky a umíme je vyrobit na míru dle Vašeho přání. Roletové mříže od naší společnosti Urban BVP vždy znamenají kvalitu za příznivou cenu.

Proč roletové mříže od firmy Urban BVP?

  • Kvalitně zpracujeme malé i velké a komplikované zakázky     
  • Máme vlastní tým odborníků     
  • Realizace v co nejkratším termínu          
  • Poskytujeme záruční a pozáruční servis          
  • Kvalita materiálu i práce bez reklamací          
  • Všechny fotografie na našich webových stránkách jsou z námi realizovaných zakázek     

Roletové mříže – do exteriéru i interiéru

Roletové mříže před výlohami obchodů chrání vystavené zboží a přitom umožňují jeho prohlížení. Používají se také k uzavření pasáží domů, jednotlivých oddělení nákupních galerií či skladů nebo kancelářských a průmyslových prostor. Jsou šikovnou náhradou za plnou zeď, kdy můžete prostor uzavřít a zamknout a opět otevřít dle potřeby.

Roletové mříže – vlastnosti a design

Jednoduše ovladatelná, kompaktní, lehká konstrukce je téměř bezúdržbová a má dlouhodobou životnost. Díky své pevnosti jsou roletové mříže bezpečnou ochranou proti vniknutí do prostoru. Potřebujete elegantní roletové mříže nadčasového vzhledu nebo atraktivní design přitahující pozornost? Ze širokého spektra designu a barev si jistě vyberete a na přání zhotovíme i Vaše logo.

Roletové mříže lze ovládat ručním vratidlem, mohou být opatřeny pružinovým systémem nebo motorovým pohonem a dálkovým ovládáním. Chod je tichý a manipulace bezproblémová i po letech. Bezpečnostní pádová brzda a plovoucí uložení hřídele jsou standardní součástí konstrukce.

Naše společnost Urban BVP Vám na roletové mříže vytvoří nabídku na míru. Poradíme nejvhodnější variantu a sestavíme nabídku dle Vašeho vkusu, požadavku na provoz a finančních možností. Zakázku zrealizujeme v krátkém termínu a pečlivě. K zákazníkovi přistupujeme vstřícně a snažíme se o jeho maximální spokojenost nejen u zakázek na roletové mříže, ale i u dalšího sortimentu, který si u nás můžete objednat.

Roletové mříže – naše další nabídka

Mimo roletové mříže Vám naše firma Urban BVP vyrobí a nainstaluje předokenní rolety moderního vzhledu, chránící Vaše okna a přinášející úsporu energie díky jejich většímu odizolování nebo markýzy, které zastíní Vaši terasu či balkon.

Dodáváme a montujeme garážová vrata v různém technickém a designovém provedení podle daného prostoru a Vašeho vkusu. Každý prostor má své řešení!

V rámci oplocení zrealizujeme nejen ploty pro ohrazení Vašeho pozemku, ale také vjezdová vrata. Poradíme, jaký typ vjezdové brány dle terénu zvolit pro bezchybné fungování. Umíme pracovat i se svažitým terénem a vybrat nejvhodnější technické řešení.

Podívejte se na naše posuvné brány. Naši odborníci Vám pomohou zvolit nejlepší variantu, aby vše sloužilo dlouhá léta a nabídnou širokou škálu materiálů a barevného provedení ladící s domem a tvořící dokonalý celek. Máme pro Vás i pohony pro brány, které budete pro pohodlnou manipulaci s vraty potřebovat.

Naše společnost Urban BVP nabízí také parkovací zábrany vhodné do obytných celků nové výstavby i pro zamezení vjezdu do prostor komerčních areálů.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.