Vjezdová vrata

Naše firma má dlouholeté zkušenosti a tradici a naše úspěšně realizované zakázky nám dělají dobré jméno mezi zákazníky. Vjezdová vrata od firmy Urban BVP jsou zaručeně rozumnou volbou.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč si pořídit vjezdová vrata právě od společnosti Urban BVP?

 • máme vlastní tým techniků s velkými zkušenostmi    
 • kvalita bez reklamací  
 • krátké termíny realizace zakázek
 • nebojíme se ani velkých zakázek     
 • veškeré fotografie na našich webových stránkách jsou z námi realizovaných zakázek
 • na všechny výrobky poskytujeme záruční a pozáruční servis

Vjezdová vrata – jak vybrat ty správné

Když se řekne vjezdová vrata, lidé mají většinou na mysli vjezdové brány nikoli však garážová vrata. Pod pojmem však většinou rozumíme dvoukřídlová vrata u statků, mlýnů a dalších zemědělských usedlostí nebo historických budov, jako jsou hrady, zámky, historické domy, ale jsou třeba součástí oplocení hřbitovů, parků, či zahrad. Používaným materiálem na tyto taková vrata je většinou dřevo, případně ocel.

Pokud právě nerekonstruujete některý z historických objektů, ale potřebujete vyřešit vjezd do Vaší zahrady u domu nebo na pozemek Vaší firmy, budete nejspíš vybírat ze současné nabídky na křídlové brány, posuvné brány - čímž jsou často myšleny pojezdové brány nebo samonosné brány. Ať již vyberete kteroukoliv variantu, vrata by Vám měla poskytovat komfort a ochranu a jejich provoz by měl být hladký a bezporuchový.

Měla by také vzhledově ladit s oplocením včetně vstupní branky a s celým objektem. Jsou totiž velmi důležitou součástí vzhledu celkového prostoru. Vjezdová vrata tvoří první dojem, který na Vás celkově stavba udělá.

Co je nejdůležitější při rozhodování, která vjezdová vrata vybrat?

Je to prostor. Pokud nejste limitováni prostorem, tj. máte ho dostatek za i před místem, kudy se bude vjíždět na pozemek, můžete si zvolit křídlová vrata. Mohou se otevírat dovnitř i ven, mít jedno křídlo z pravé či z levé strany nebo mohou být dvoukřídlá. Záleží též na členitosti prostoru. Prostor je rozhodujícím kritériem, která vjezdová vrata zvolit.

Vjezdová vrata - provozní požadavky

Dalším hlediskem při výběru jsou provozní požadavky. Zda budete používat vjezdové vrata frekventovaně, nebo občas, zda Vám nevadí při obsluze vystoupit z vozu nebo je potřebujete mít plně ovládaná dálkově. U všech typů lze zvolit, zda budete vrata otevírat manuálně nebo pomocí elektrického pohonu.

Vjezdová vrata - pomůžeme vám s výběrem

Nejste-li si jisti, která vrata jsou pro Vás ta pravá, neváhejte se obrátit na naše odborníky. Poradíme a pomůžeme zvolit tu nejvhodnější variantu na míru právě pro Vás. Samozřejmě zohledníme i Vaše finanční možnosti.

Vjezdová vrata od naší firmy Urban BVP - vlastnosti

Vjezdová vrata od nás mají moderní design, dlouhou životnost, jednoduše se ovládají, mají minimální nároky na údržbu a jsou za přijatelnou cenu. Vrata od nás jsou pevná a stabilní.

Je možné ovládat je manuálně nebo za pomoci motoru. Motorový pohon na dálkové ovládání umožní, aby se vrata otevřela a zavřela bez vystoupení z vozu. Nezasekávají se a fungují hladce dlouhá léta. Otevírají lehce a jejich provoz je bezhlučný.

Vjezdová vrata – technické řešení a používaný materiál

Máte-li dostatek místa pro jejich otevírání uvnitř pozemku nebo vně, vyberte si z naší nabídky dvoukřídlá brána. Tento typ vrat je variabilní, lze je otevřít oběma směry a křídla mohou mít různou šířku.

Pokud nemáte prostor pro otevírání před nebo za budoucími vraty, ale máte rovný terén, zvolte si z naší nabídky na pojezdové brány. Vrata se budou otevírat podél plotu a budou pojíždět v kolejnici ukotvené v betonovém základu.

Jestliže nemáte ani dostatek místa, ani rovný terén, nezoufejte. Naše firma má pro Vás nabídku na samonosné brány. Vrata se zde otevírají podél plotu, ale nepotřebují kolejnici, kterou je zapotřebí občas vymést od listí a jiných nečistot. Všechna vrata mohou být opatřena elektrickým motorem a ovládána dálkově.

Vjezdová vrata mohou být kovaná z oceli ošetřené antikorozní úpravou a poté lakované v široké škále odstínů z palety RAL. Můžete také zvolit konstrukci zhotovenou z ocelových pozinkovaných profilů a vybrat si výplň dle svého vkusu. Výplň lze zvolit z ošetřeného lakovaného dřeva, dřevoplastových plotovek, plechu, nebo tzv. tahokovu.

Vjezdová vrata – stručný souhrn výhod

 • kvalitní odolná konstrukce, široká výběr výplní     
 • jednoduché ovládání manuálně nebo dálkově     
 • tichý chod     
 • nenáročné na údržbu     
 • dlouhá životnost díky použití nejkvalitnějších materiálů     
 • příznivá cenová relace
   

U firmy Urban BVP si můžete objednat nejen vjezdová vrata nebo vjezdové brány. Rádi Vám nabídneme také pohony pro brány, abyste je nemuseli otevírat ručně.
Naši odborníci Vám poradí a sestaví nabídku na míru na garážová vrata. Na realizaci zakázky nebudete čekat dlouho. Pracujeme rychle a spolehlivě. 
Naše společnost Vám navrhne a nainstaluje různé ploty a plotové systémy, které se vyznačují kvalitou materiálu a provedení. Zpracujeme s péčí zakázku pro firmy i soukromé osoby.
Naše markýzy vyřeší zastínění Vaší terasy, balkonu či zahrady. Vytvoří Vám soukromí a poskytnou ochranu před slunečními paprsky.
Namontujeme Vám předokenní rolety, které Vám přinesou úsporu energie a budou vypadat velmi dobře.
Dodáváme i různé parkovací zábrany jako jsou závory a parkovací sloupky. Naše nabídka je pro firmy i soukromníky. Určitě si vyberete.
Do Vaší provozovny nainstalujeme designově pěkné roletové mříže, které budou chránit Váš obchod, což jistě oceníte.

Vjezdová vrata - videogalerie

Vjezdová vrata posuvná

Vjezdová vrata dvoukřídlá