Garážová vrata

garážová vrata

Proč si pořídit garážová vrata od společnosti Urban BVP?

  • garážová vrata jsou naší specializací a opravdu jim rozumíme
  • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
  • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
  • garážová vrata od nás mají vysokou kvalitu za přijatelnou cenu
  • máme dlouholeté zkušenosti
  • rychlé dodací a realizační termíny
  • kvalita bez reklamací
  • veškeré obrázky na tomto webu jsou z námi realizovaných zakázek
  • řešíme i komplikované zakázky
  • na všechny výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis

 

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Garážová vrata - katalogy

Garážová vrata rozlišujeme podle možnosti otevírání na:

Garážová vrata sekční

Sekční garážová vrata - jsou v současné době nejžádanějším typem garážových vrat. Otevírají a zavírají se pohybem v připravených lištách přímo pod strop garáže, kde zaberou minimum místa. Nepotřebujete tedy žádný zbytečně veliký prostor u stropu garáže a vrata do exteriéru při otevírání také nezasahují.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá – jsou otevíraná do stran, skládají se z rámu, na kterém jsou na pantech zavěšena křídla. Otvírají se většinou ručně. Nevýhodou dvoukřídlých vrat je, že zabírají při otevírání do stran mnoho místa a mohou překážet při zajíždění do garáže.

Garážová vrata výklopná

Výklopná garážová vrata – jejich základem je moderní, bytelná a trvanlivá konstrukce, která garantuje komfort a bezpečnost používání. Výklopná vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže. Další výhodou je možnost výroby na míru a příznivá cena.

Garážová vrata rolovací

Rolovací garážová vrata – se skládají z lamel, které se narolují do schránky na stropě garáže. Hodí se spíše pro vysoké garáže. Jednotlivé lamely jsou navzájem propojeny zámky, které jsou choulostivé na náraz (např. automobilem). Poškozené lamely se dají vyměnit.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi – abyste při každé návštěvě garáže nemuseli otevírat celá vrata, mohou být vybavena integrovanými dvířky. Zabudované dveře zajistí dodatečný vstup do garáže i při zavřených vratech. Dvířka jsou velmi spolehlivá a obsahují dvojité těsnění po obvodu, takže je zachována vzduchotěsnost a tepelná izolace.

Nabídku na garážová vrata sestavíme přesně na míru Vašim požadavkům

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Nabízíme širokou variabilitu všech produktů, ale také nezávazné zaměření, poradenství s nejvhodnějším řešením a na námi dodané výrobky samozřejmě poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na garážová vrata vytvořit na míru tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finančních možnosti

Montáže garážových vrat provádíme výhradně vlastními pracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Vždy se snažíme o to, aby zákazník nečekal dlouho a jeho objednávka byla vyřízena co nejrychleji

Správně zvolená garážová vrata jsou základem každé garáže

Garáž představuje pro majitele automobilů velké pozitivum. Pokud ji mají k dispozici, mohou v ní svoje auto ukrýt nejen před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale zajistit i po stránce bezpečnosti. Základem každé garáže jsou bezesporu správně zvolená garážová vrata.

Garážová vrata jsou především ochrana vašeho majetku před zloději, a proto by měla v první řadě zabránit možnosti vloupání. Samozřejmostí je, že by měla být kvalitní, s dlouhou životností, snadno ovladatelná, nezabírat zbytečně mnoho prostoru a ladit s celým objektem.

Požadavků na garážová vrata je hodně. Mnohdy se jedná o maličkosti, ale na kvalitu garážových vrat a jejich využívání mají velký vliv. Velmi důležitá je u garážových vrat například šířka vjezdu. Pokud si zvolíte takový druh garážových vrat, u kterého budete mít na každé straně 5 cm od zrcátek, moc pohodlně se vám dovnitř zajíždět nebude.

Vybrat ta pravá garážová vrata není jen tak a nejde o malou investici. Váháte-li, která garážová vrata budou pro Vás ta nejvhodnější, obraťte se na firmu Urban BVP. Vybereme pro Vás tu nejlepší variantu.

Garážová vrata a nejen je si objednejte u společnosti Urban BVP

Jsme profesionálové, kteří si dokážou snadno poradit s nejen objednávkou na garážová vrata, vjezdové brány a pohony pro brány, ale v naší nabídce jsou také ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety nebo parkovací zábrany.

Nabízíme také vlastní výrobu oplocení, vjezdových bran, vstupních branek a to buď s výplní podle přání zákazníka, nebo pouze samostatný rám, určený pro individuální výplň.

Garážová vrata - video