Garážová vrata

garážová vrata

Garážová vrata jsou naší doménou. Ať už se jedná o sekční garážová vrata, vrata dvoukřídlá, rolovací nebo výklopná, dodali jsme jich našim klientům už stovky. Garantujeme rychlé zaměření, precizní výrobu a spolehlivou instalaci bez budoucích problémů. Zavolejte a my vás rádi přesvědčíme.

Proč si pořídit garážová vrata od společnosti Urban BVP?

  • garážová vrata jsou naší specializací a opravdu jim rozumíme
  • jsme firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
  • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
  • garážová vrata od nás mají vysokou kvalitu za přijatelnou cenu
  • máme dlouholeté zkušenosti
  • rychlé dodací a realizační termíny
  • kvalita bez reklamací
  • veškeré obrázky na tomto webu jsou z námi realizovaných zakázek
  • řešíme i komplikované zakázky
  • na všechny výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis

Garážová vrata - katalogy

Garážová vrata - typy

Sekční garážová vrata

sekční garážová vrata
Elegantní design, moderní provedení, dlouhá životnost, tak by se v krátkosti dala charakterizovat sekční garážová vrata. Tímto výčtem vlastností výhody rozhodně nekončí. Sekční vrata se snadno ovládají, nejsou hlučná a výborně izolují teplo. Jednotlivé lamely vrat jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Především v zimním období oceníte zateplení garážových vrat, neboť mráz se k vašemu automobilu nedostane.

Garážová vrata dvoukřídlá

garážová vrata dvoukřídlá
Někteří zákazníci stále nedají dopustit na vrata dvoukřídlá. Ta jsou v současnosti vyráběna, stejně jako sekční, výklopná, rolovací či garážová vrata s dveřmi z velmi kvalitních materiálů garantujících dlouhou životnost, bezpečnost a tepelnou izolaci. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější a modernější vzhled. Představují tak finančně nejúspornější a spolehlivé uzavření garáže.

Rolovací garážová vrata

rolovací garážová vrata
Rolovací garážová vrata svým konstrukčním řešením umožňují maximální využití prostoru objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Vyrábíme je přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat bez stavebních úprav i do již postavené garáže.Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnitřním a vnějším vypínačem (vnější je zajištěn zámkem s klíči). Součástí vrat je klika nouzového otevírání vrat, což umožňuje jednoduché otevírání a zavírání v případě výpadku proudu. K rolovacím vratům lze dokoupit dálkové ovládání.

Výklopná garážová vrata

výklopná garážová vrata
Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnitřním i vnějším prostoru garáže, stejně jako např. vrata sekční. Otevírají lehce a provoz je překvapivě bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

garážová vrata s dveřmi
Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které umožňuje, aby se při průchodu osob nemusela otvírat celá. Garážová vrata s dveřmi se otevírají stejně jako vrata výklopná či sekční. Aby nedošlo k vysunutí vrat když jsou dveře otevřené, jsou opatřena speciálním snímačem, který zabrání jejich otevření. Elektronické jištění zajistí také, aby se vrata nezačala vysouvat, pokud nebudou dveře zavřené. Současně jsou garážová vrata s dveřmi osazena samozavíračem, který zajistí okamžité zavření dveří ihned po průchodu.

Garážová vrata rozlišujeme podle možnosti otevírání:

Vrata do garáže mohou mít různé druhy řešení podle toho, do jakého prostoru je instalujeme a jaký mají plnit účel.

Garážová vrata sekční

Sekční garážová vrata jsou v současné době nejžádanějším typem. Otevírají a zavírají se pohybem v připravených lištách přímo pod strop garáže, kde zaberou minimum místa. Nepotřebujete tedy žádný zbytečně veliký prostor u stropu garáže a vrata do exteriéru při otevírání také nezasahují.

Garážová vrata dvoukřídlá

Tato vrata se otevírají do stran a skládají se z rámu, na kterém jsou na pantech zavěšena křídla. Otvírají se většinou ručně. Nevýhodou pro garážová vrata dvoukřídlá je to, že zabírají při otevírání do stran mnoho místa a mohou překážet při zajíždění do garáže.

Garážová vrata výklopná

Výklopná garážová vrata jsou vrata jejichž základem je moderní, bytelná a trvanlivá konstrukce, která garantuje komfort a bezpečnost používání. Tato vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem, proto lze využít celý prostor garáže. Další výhodou je jednoduchost a možnost výroby na míru a příznivá cena.

Garážová vrata rolovací

Rolovací vrata se skládají z lamel, které se narolují do schránky na stropě garáže. Rolovací garážová vrata se hodí spíše pro vysoké garáže. Jednotlivé lamely jsou navzájem propojeny zámky, které jsou choulostivé na náraz (např. automobilem). Poškozené lamely se dají vyměnit.

Garážová vrata s dveřmi

Vrata s dveřmi mají tu výhodu, že při každé návštěvě garáže nemusíte otevírat vrata celá, ale můžete vstoupit integrovanými dvířky. Zabudované dveře, kterými jsou garážová vrata s dveřmi vybavena, zajistí dodatečný vstup do garáže i při zavřených vratech. Dvířka jsou velmi spolehlivá a obsahují dvojité těsnění po obvodu, takže je zachována vzduchotěsnost a tepelná izolace.

Nabídku na jakákoliv vrata sestavíme přesně na míru Vašim požadavkům

Nabízíme širokou variabilitu všech produktů, ale také nezávazné zaměření, poradenství s nejvhodnějším řešením a na námi dodané výrobky samozřejmě poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na garážová vrata, vjezdová vrata a všechny námi nabízené produkty vytvořit na míru tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finančních možnosti

Montáže  provádíme výhradně vlastními pracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Vždy se snažíme o to, aby zákazník nečekal dlouho a jeho objednávka byla vyřízena co nejrychleji

Garážová vrata ceník

Jestli hledáte ceník garážových vrat, tak ten na našem webu nenajdete, protože by mohl být zavádějící. Raději zdarma vypracujeme kompletní cenový návrh na základě vašich požadavků a prvotní konzultace přes telefon nebo e-mail. Ceník nemáme ani pro ostatní produkty, které nabízíme, ať už jde o  vjezdové brány a pohony pro brány, ploty nebo vrata, tak ceník vám vždy dodáme na míru.

Správně zvolená vrata jsou základem každé garáže

Garáž představuje pro majitele automobilů velké pozitivum. Pokud ji mají k dispozici, mohou v ní svoje auto ukrýt nejen před nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale zajistit i po stránce bezpečnosti. Základem každé garáže jsou bezesporu správně zvolená vrata.

Garážová vrata musí ochránit

Vrata do garáže jsou především ochranou vašeho majetku před zloději, a proto by měla v první řadě zabránit možnosti vloupání. Samozřejmostí je, že by měla být kvalitní, s dlouhou životností, snadno ovladatelná, nezabírat zbytečně mnoho prostoru a ladit s celým objektem.

Garážová vrata - i na maličkostech záleží

Mnohdy se jedná o drobnosti, ale na kvalitu garážových vrat a jejich využívání mají velký vliv. Velmi důležitá je u garážových vrat například šířka vjezdu. Pokud si zvolíte takový druh garážových vrat, u kterého budete mít na každé straně 5 cm od zrcátek, moc pohodlně se vám dovnitř zajíždět nebude.

S výběrem garážových vrat vám pomůžeme

Vybrat ta pravá garážová vrata není jen tak a nejde o malou investici. Váháte-li, která z nich pro budou ta nejvhodnější, obraťte se na firmu Urban BVP. Vybereme pro vás tu nejlepší variantu.

Garážová vrata a nejen je si objednejte u společnosti Urban BVP

Jsme profesionálové, kteří si dokážou snadno poradit nejen s objednávkou na garážová vrata, vjezdové brány a pohony pro brány, ale v naší nabídce jsou také ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety nebo parkovací zábrany.

Nabízíme také vlastní výrobu oplocení, vjezdových bran, vstupních branek a to buď s výplní podle přání zákazníka, nebo pouze samostatný rám, určený pro individuální výplň.

Garážová vrata - fotogalerie

Garážová vrata - video