Naše nabídka

Vjezdové brány

Samonosné brány

samonosné brány
Samonosné brány jsou perfektní volbou bez nutnosti zbytečných stavebních zásahů. Otevírají se do strany podél oplocení a nezabírají prostor ve vjezdu, tak jako křídlové vjezdové brány. Nevyžadují podpůrná kolečka, vodicí profil ani rovný terén jako pojezdové posuvné brány. Nosník není nutné nijak udržovat, což zákazníci ocení zejména na podzim kvůli listí a v zimě, když sněží. Samonosné automatické brány jsou vybaveny pohonem a ovládáním umístěným ve sloupku.

Pojezdové brány

pojezdové brány
Pojezdové brány vyžadují rovný terén, aby zde bylo možné přes celou šířku průjezdu zabudovat pojezdovou kolejnici. V té se bude pohybovat brána na kolečkách. Pojezdové brány se zasouvají pomocí koleček těsně podél plotu či zdi po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Jsou proto vhodné jen pro vodorovné povrchy. Rámy jsou často vyrobeny z hliníkových či válcovaných železných profilů a jejich výplně mohou být vyrobeny podle přání zákazníka (dřevěné, plastové atd.). Díky jednoduché konstrukci nabízejí pojezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Dvoukřídlá brána

křídlové brány dvoukřídlé
Dvoukřídlá brána je levné a osvědčené řešení pro většinu míst, kde není dostatečný boční prostor pro samonosné brány nebo pojezdové brány, a tudíž je potřeba osadit bránu s křídlovým otevíráním. Dvoukřídlé brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. Křídlové brány vynikají svou variabilností.

Garážová vrata

Sekční garážová vrata

sekční garážová vrata
Elegantní design, moderní provedení, dlouhá životnost, tak by se v krátkosti dala charakterizovat sekční garážová vrata. Tímto výčtem vlastností výhody rozhodně nekončí. Sekční vrata se snadno ovládají, nejsou hlučná a výborně izolují teplo. Jednotlivé lamely vrat jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. Především v zimním období oceníte zateplení garážových vrat, neboť mráz se k vašemu automobilu nedostane.

Garážová vrata dvoukřídlá

garážová vrata dvoukřídlá
Někteří zákazníci stále nedají dopustit na vrata dvoukřídlá. Ta jsou v současnosti vyráběna, stejně jako sekční, výklopná, rolovací či garážová vrata s dveřmi z velmi kvalitních materiálů garantujících dlouhou životnost, bezpečnost a tepelnou izolaci. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější a modernější vzhled. Představují tak finančně nejúspornější a spolehlivé uzavření garáže.

Rolovací garážová vrata

rolovací garážová vrata
Rolovací garážová vrata svým konstrukčním řešením umožňují maximální využití prostoru objektu bez nároku na větší stavební úpravy. Vyrábíme je přímo na míru dle požadavků zákazníka a je možné je nainstalovat bez stavebních úprav i do již postavené garáže.Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnitřním a vnějším vypínačem (vnější je zajištěn zámkem s klíči). Součástí vrat je klika nouzového otevírání vrat, což umožňuje jednoduché otevírání a zavírání v případě výpadku proudu. K rolovacím vratům lze dokoupit dálkové ovládání.

Parkovací zábrana

Parkovací sloupky

parkovací sloupky
Parkovací sloupky výsuvné jako praktická multifunkční zábrana pro vjezdy a parkovací místa. Sloupky slouží na různých místech. Umísťují se například na úzké chodníky nebo městské pěší zóny, kde je značný pohyb lidí a provoz aut by zde byl nebezpečný. Dále například do areálů parků a zahrad, hradů a zámků nebo se používají k zamezení vjezdu na vyhrazené parkovací místo majitele.

Závory

závory
Naše společnost Vám dodá funkční, jednoduše ovladatelné, spolehlivé závory, vzhledově se hodící k Vašemu objektu. Ručíme za to, že s námi budete spokojeni a budou Vám dobře sloužit mnoho let.

Pohony bran

Pohony pro křídlové brány

pohony pro křídlové brány
Křídlové brány můžete stejně jako samonosné brány nebo pojezdové brány otevírat buď manuálně, s tím, že musíte vystoupit z auta a bránu otevřít, nebo díky pohonům pro křídlové brány, automaticky. Pohony pro křídlové brány zajistí komfortní a bezpečné projetí s vozem bez nutnosti z auta vystupovat a nastupovat. Pohony pro křídlové brány lze namontovat i dodatečně, tudíž pokud máte pěknou a funkční bránu, není třeba ji měnit za novou. Stačí přidání pohonu pro křídlové brány.

Pohony pro posuvné brány

pohony pro posuvné brány
Výběr pohonu posuvné brány je, stejně jako výběr pohonu křídlové brány, velmi důležitý. Právě pohon představuje nejdůležitější část celého systému pojezdové brány a je třeba mu věnovat dostatečné množství prostoru. Jeho koupě může být poměrně složitá. Váháte-li, které pohony pro posuvné brány budou pro vaše účely ty nejvhodnější, obraťte se naše profesionály. Pohony pro posuvné brány z naší nabídky se lze využít k soukromým účelům, stejně jako bránám u firemních vstupů. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na pohony pro posuvné brány vytvoříme na míru tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finanční možnosti.