Parkovací zábrana

parkovací zábrana

Naše společnost Urban BVP je firma, která se může pochlubit opravdu řadou úspěšně realizovaných zakázek. Jakákoli automatická parkovací zábrana určitě splní Vaše očekávání. Již mnoho let je dodáváme v krátkých lhůtách, spolehlivé kvalitě a za rozumné ceny. Zavolejte nebo nám napište a přesvědčte se! 

Parkovací zábrana - typy

Parkovací sloupky

Parkovací sloupky výsuvné jako praktická multifunkční zábrana pro vjezdy a parkovací místa. Sloupky slouží na různých místech. Umísťují se například na úzké chodníky nebo městské pěší zóny, kde je značný pohyb lidí a provoz aut by zde byl nebezpečný. Dále například do areálů parků a zahrad, hradů a zámků nebo se používají k zamezení vjezdu na vyhrazené parkovací místo majitele.

Závory

Naše společnost Vám dodá funkční, jednoduše ovladatelné, spolehlivé závory, vzhledově se hodící k Vašemu objektu. Ručíme za to, že s námi budete spokojeni a budou Vám dobře sloužit mnoho let.

 

Parkovací sloupky

parkovací sloupky
Parkovací sloupky výsuvné jako praktická multifunkční zábrana pro vjezdy a parkovací místa. Sloupky slouží na různých místech. Umísťují se například na úzké chodníky nebo městské pěší zóny, kde je značný pohyb lidí a provoz aut by zde byl nebezpečný. Dále například do areálů parků a zahrad, hradů a zámků nebo se používají k zamezení vjezdu na vyhrazené parkovací místo majitele.

Závory

závory
Naše společnost Vám dodá funkční, jednoduše ovladatelné, spolehlivé závory, vzhledově se hodící k Vašemu objektu. Ručíme za to, že s námi budete spokojeni a budou Vám dobře sloužit mnoho let.

Parkovací zábrana - nezávazná poptávka

Parkovací zábrana – důvody proč objednat od naší firmy Urban BVP

 • jsou kvalitní a spolehlivé     
 • dodáme je v krátkém době a za dobrou cenu    
 • jsme připraveni na malé i velké zakázky na parkovací zábrany
 • všechny fotografie na našem webu jsou z námi realizovaných zakázek     
 • náš zkušený tým techniků je instaluje již dlouhá léta, stejně jako posuvné brány a garážová vrata
   

Parkovací zábrany – využití

Parkovací zábrana samozřejmě slouží k uzavření parkovišť, ale nejen to. Ohraničí a zabezpečí jakýkoliv prostor, který je potřeba mít pod kontrolou. Dle požadavků našich zákazníků dodáváme různé zábrany přizpůsobené potřebám daného prostoru a provozu.

Uplatní se například v průmyslových a jiných provozních areálech, parkovištích kancelářských budov a administrativních celků nebo obchodních, zábavních a sportovních centrech. Navrhneme a nainstalujeme Vám vzhledově atraktivní, funkční a snadno ovladatelné zábrany hodící se právě k Vašemu objektu. Automatická parkovací zábrana od naší společnosti Vám přinese bezpečí a klid.

Parkovací zábrana – možnosti výběru

Moderní zábrany jsou stoprocentně funkční, estetické a mají dlouhou životnost. Splníme nároky všech zákazníků. Naši školení odborníci Vám poradí a navrhnout nejlepší možné řešení jak z hlediska funkčnosti, tak vzhledu, odpovídajícímu uzavíranému prostoru.

Nabízíme je v tradičním provedení i moderní automatické. Naše pestrá nabídka zahrnuje různé závory. Máme pro Vás jednoduché, mechanicky ovládané, za nízkou cenu, ale také plně automatizované pro silný provoz.

To platí i pro parkovací sloupky, což je další automatická parkovací zábrana, kterou často dodáváme a instalujeme. Nabízíme je pevné, sklopné nebo zásuvné a mohou být ovládány ručně nebo plně automaticky.

Parkovací zábrana – závory

Závory představují základní prvek v zamezení vjezdu do daného prostoru. V naší nabídce na jsou tradiční klasické mechanicky ovládané i moderní automatické závory. Parkovací zábrana v podobě závory od naší firmy jsou určeny pro občasný i intenzivní provoz.

Závory mají kompaktní konstrukci s minimálními nároky na montážní prostor. Mohou být ovládány mechanicky nebo automaticky dálkovým vysílačem, mobilním telefonem, čipem, kartou nebo kamerou pro čtení registračních značek. Lze je použít pro otevírání z pravé i levé strany. Námi dodávaná zábrana má kvalitní povrchovou úpravu a dlouho vydrží.

Parkovací zábrana – parkovací sloupky

Parkovací sloupky zabraňují vjezdu vozidla do prostoru, kde je provoz vozidla nežádoucí nebo dokonce nebezpečný. Umisťují se například na úzké chodníky, městské pěší zóny, areály parků, hradů a zámků nebo se používají k zamezení vjezdu na vyhrazené parkovací místo majitele. V rámci objednávky Vám dodáme a nainstalujeme parkovací sloupky ve vysoké kvalitě.

Parkovací sloupky mají vysokou odolnost proti nárazu vozidla a zabezpečení ovládání proti vandalismu. Jsou opatřeny kvalitní antikorozní ochranou, barevně stálou povrchovou úpravu a také jsou rychle demontovatelné při případném poškození. Jakákoliv naše parkovací zábrana může být uzamykatelná.

Parkovací zábrana - materiál

Jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, oceli nebo tvrzeného plastu zaručují stabilitu a odolnost. Promyšleně navržené parkovací zábrany na míru jsou zárukou funkčnosti, bezpečnosti a dlouhé životnosti. Jsou bezúdržbové a po jejich instalaci se o ně nemusíte starat.

Parkovací zábrana jako je závora, parkovací sloupek nebo jiné zábrany mohou mít nenápadný design a povrchovou úpravu, aby nepůsobily v okolním prostoru rušivě. Mohou ale také mít výrazné zbarvení pro lepší viditelnost. Mohou být opatřeny znakem nebo logem a obsluhovány personálem či mohou být plně automatické a můžete je ovládat bez vystoupení z vozu.

Navrhneme, dodáme a namontujeme je rychle a za rozumnou cenu. Naši odborníci po konzultaci s Vámi zvolí nejvhodnější variantu. Naše nabídka parkovacích zábran Vás jistě uspokojí. Nabízíme nejen závory a parkovací sloupky, ale také další parkovací zábrany, ať už pevné nebo sklopné.

Parkovací zábrana – stručný souhrn výhod

 • parkovací zábrana s vysokou spolehlivostí a snadnou ovladatelností
 • pevnost a stabilita     
 • dlouhá životnost protože použité materiály jsou kvalitní     
 • vkusný design
 • dobrá cena pro soukromníky i velké firmy
   

Parkovací zábrana není naším jediným artiklem, který Vám dokážeme zajistit a nainstalovat. Dodáváme také ploty z kvalitních materiálů, dlouhou životností a vzhledem hodícím se k objektu.

Náš tým odborníků si poradí i se složitou zakázkou na vjezdové brány, které by měly s plotem designově sladěné v jeden celek. 

Rádi Vám nabídneme také pohony pro brány, které jsou kvalitní a spolehlivé. Poskytnou Vám pohodlí a jsou bezpečné.

Naši odborní technici Vám pomohou vybrat garážová vrata. Nabízíme je v různém barevném provedení. Náš tým odborníků pro Vás vybere to nejvhodnější řešení.

Namontujeme Vám předokenní rolety, které budou Vašemu domu slušet a budete mile překvapeni úsporou energie.

Pohledově pěkné a funkční markýzy dají stín na Vaší terasu, balkon či zahradu. Ochrání Vás před ostrým sluncem a vytvoří pohodové zázemí pro posezení.

Do Vaší provozovny nainstalujeme stylové roletové mříže. Budete spokojeni se vzhledem i funkčností. Přesvědčte se sami, že naše nabídka je pestrá a odvedená práce kvalitní. 

Parkovací zábrana - fotogalerie

Parkovací zábrana - videogalerie