Parkovací sloupky

Naše firma Urban BVP již úspěšně zrealizovala bezpočet zakázek na parkovací zábrany a má v tomto oboru dlouholetou tradici. Parkovací sloupky od nás jsou ve výborné kvalitě bez reklamací.

Důvody proč si vybrat parkovací sloupky právě od naší firmy Urban BVP

 • naši odborníci Vám pomohou vybrat ty správné
 • instalace je rychlá a za dobrou cenu
 • montujeme je již léta a máme mnoho zkušeností
 • jsou kvalitní a trvanlivé
 • realizujeme malé i velké zakázky 
 • fotografie na našem webu jsou autentické, pouze z námi realizovaných projektů
 • náš zákazník náš pán

Využití pro parkovací sloupky

Parkovací sloupky, jakožto i závory zabraňují vjezdu vozidel do prostoru, kde je provoz vozidel nežádoucí. Sloupky slouží na různých místech. Umísťují se například na úzké chodníky nebo městské pěší zóny, kde je značný pohyb lidí a provoz aut by zde byl nebezpečný. Dále například do areálů parků a zahrad, hradů a zámků nebo se používají k zamezení vjezdu na vyhrazené parkovací místo majitele.

Zkušení pracovníci naší společnosti Vám poradí, které sloupky budou nejlépe sloužit účelu. Dle požadavků zákazníka navrhneme vše na míru daného prostoru. Naše firma Vám namontuje kvalitní zařízení, které bude sloužit svému účelu po dlouhá léta.

U nás najdete parkovací sloupky různých typů

V naší nabídce je najdete v klasickém provedení i moderní automatické. Jednoduché pevné parkovací sloupky jsou maximálně stabilní. Mohou být z různých materiálů jako je ocel, nerez nebo hliník. Ocelové sloupky mají kvalitní antikorozní ochranu a žárově zinkované podzemní pouzdro. Jsou velmi odolné proti nárazu a lze je lakovat všemi odstíny barev RAL. Jejich kompaktní vzhled se skvěle hodí do městské zástavby.

Sklopné parkovací sloupky jsou uzamykatelné a snadno se s nimi manipuluje. Po odemčení klíčem se sloupek jednoduše sklopí do vodorovné polohy a nepřekáží. Pokud jej pak narovnáte, ve svislé poloze se sám uzamkne. Sklopné manuálně zásuvné sloupky nekorodují. Jejich barevně stálá povrchová úprava výsuvné části lakováním zaručuje jejich dlouhou životnost. Mají žárově zinkované podzemní pouzdro a nadzemní část kromě lakování v odstínech RAL lze také objednat z nerezavějící oceli.

Toto sklopné zařízení má minimální nároky na místo a montáž. Jejich demontáž při případném poškození a náhrada novými je rychlá. Avšak jsou pevné a stabilní protože jsou ukotveny do podkladu čtyřmi pevnostními šrouby a nárazu vozidla odolávají poměrně úspěšně. Tak jako pevné, tak i sklopné manuálně zásuvné sloupky nepotřebují elektrické napájení. Lze je tedy velmi jednoduše umístit kamkoliv.

Automaticky zásuvné parkovací sloupky mají vysokou ochrana ovládacích prvků proti vandalismu. Jsou kompaktní a jejich vlastností je také velmi dobrá odolnost proti nárazu vozidla. Je zde prostor pro umístění semaforů nebo obslužných prvků. V naší nabídce najdete moduly pro různé výšky vozidel a typy vybavení. Jsou plně automatické a jejich vysunutí do plné výšky trvá 2,5 sekundy. Máme také pancéřované verze pro vysokou bezpečnost a odolnost s atestem ASTM, IWA a PAS.

Jsou vybaveny automatickým spuštěním při výpadku napájení. Vynikají extrémní spolehlivostí a naprostou bezpečností. Jejich moderní vzhled se designově přizpůsobuje nové výstavbě ve městě. Kromě barevných odstínů RAL, lze také objednat výsuvné části z nerezavějící oceli. Můžete je také objednat například s erbem města.

Veškeré objednávky realizujeme s minimálními nároky na montážní prostor. Sloupky jsou rychle demontovatelné a vyměnitelné v případě poškození. Jsou uzamykatelné, a to ať už jde o jednoduché, ručně ovládané nebo moderní, ovládané elektronicky.

Materiál používaný na parkovací sloupky a jejich vzhled

Sloupky jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, oceli s antikorozní ochranou a lakovaným stálobarevným povrchem nebo z nerezové oceli. Ručíme za vysokou stabilitu a odolnost všech použitých materiálů. Jsou bezúdržbové a po jejich namontování se o ně nemusíte starat. Promyšleně navržené zařízení na míru jsou zárukou funkčnosti, bezpečnosti a dlouhé životnosti.

Mohou mít výraznou barevnou úpravu nebo naopak nenápadný design. Výstražné barvy jsou nutné v místech, kde sloupek nesmí být přehlédnut. Naopak tam, kde by jeho vzhled neměl rušit a měl by splynout s okolním prostorem je třeba zvolit méně nápadnou povrchovou úpravu. Naši odborníci s Vámi vše zkonzultují a navrhnou nejlepší variantu právě pro Váš prostor.

Parkovací sloupky – stručný souhrn výhod

 • jsou odolné proti nárazu a mají zabezpečení proti vandalismu
 • jsou pevné a stabilní
 • snadno ovladatelné a s vysokou spolehlivostí
 • mají dlouhou životnost protože použité materiály jsou kvalitní
 • bez nároků na údržbu
 • mají vkusný design
 • jsou za dobrou cenu pro soukromníky i velké firmy
 • jejich montáž nevyžaduje náročné stavební úpravy

Firma Urban BVP Vám dodá nejen parkovací sloupky ale i další parkovací systémy. 

Dodáváme také ploty z kvalitních materiálů, dlouhou životností a vzhledem hodícím se k objektu.
Náš tým odborníků si poradí i se složitou zakázkou na vjezdové brány, které by měly s plotem designově sladěné v jeden celek. 
Rádi Vám nabídneme také pohony pro brány, které jsou kvalitní a spolehlivé. Poskytnou Vám pohodlí a jsou bezpečné.
Naši odborní technici Vám pomohou vybrat garážová vrata. Nabízíme je v různém barevném provedení. Náš tým odborníků pro Vás vybere to nejvhodnější řešení.
Namontujeme Vám předokenní rolety, které budou Vašemu domu slušet a budete mile překvapeni úsporou energie.
Pohledově pěkné a funkční markýzy dají stín na Vaší terasu, balkon či zahradu. Ochrání Vás před ostrým sluncem a vytvoří pohodové zázemí pro posezení.
Do Vaší provozovny nainstalujeme stylové roletové mříže. Budete spokojeni se vzhledem i funkčností. Přesvědčte se sami, že naše nabídka je pestrá a odvedená práce kvalitní. 
Nainstalujeme Vám i různé parkovací zábrany. S naší nabídkou budou spokojené firmy i soukromníci. 

Parkovací sloupky Vigilo

Parkovací sloupky Coral

Parkovací sloupky Strabuc