Závory

Naše společnost má dlouholetou tradici a pyšní se mnoha úspěšně realizovanými zakázkami na parkovací systémy. Ani závory od firmy Urban BVP Vás nezklamou.

Proč právě závory od nás?

 • profesionálové naší firmy mají s instalací značné zkušenosti     
 • dodávky od nás jsou zárukou kvality a spolehlivosti     
 • vše navrhneme, dodáme a namontujeme v krátké době a za dobrou cenu      
 • jsme připraveni přijmout malé i velké zakázky     
 • všechny fotografie na našem webu jsou z námi realizovaných zakázek     
 • vždy se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zákazníků

Kde lze závory využít ?

Závory, jakožto i parkovací sloupky, patří mezi parkovací zábrany, které uzavírají ohraničený prostor. Neslouží zdaleka jen na parkovištích. Zabezpečují vjezd a výjezd z kteréhokoli prostoru, kde je zapotřebí určité kontroly vozidel. Po zjištění požadavků zákazníka navrhneme typ přesně na míru daného prostoru a intenzity provozu.

Najdou uplatnění na rozličných místech. Najdeme je u parkovacích domů, průmyslových a nemocničních areálů, parkovištích kancelářských komplexů a administrativních celků nebo obchodních, zábavních a sportovních center. Jsou dnes také nedílnou součástí nové moderní výstavby, kde řeší parkování rezidentů.

Naše společnost Vám dodá funkční, jednoduše ovladatelné, spolehlivé závory, vzhledově se hodící k Vašemu objektu. Ručíme za to, že s námi budete spokojeni a budou Vám dobře sloužit mnoho let.

V naší nabídce najdete závory různých typů

Dodáváme je v klasickém provedení i moderní automatické. Máme pro Vás jednoduché, mechanicky obsluhované, které jsou ve velmi přijatelné cenové relaci. Hodí se do míst s recepcí, kde se nachází obslužný personál a jsou určeny pro občasný provoz.

Samozřejmě nabízíme i plně automatizované a dálkově ovládané závory. Jsou nezbytné v prostorách s intenzivním provozem a nebo tam, kde není přítomen člověk, který by je obsluhoval. Mohou být ovládány dálkovým vysílačem, mobilním telefonem, čipem, kartou nebo opatřeny kamerou pro čtení SPZ. Automatické zařízení lze ovládat i ručně, např. při výpadku napájení. Tomu lze zabránit vybavením baterií nebo solárního napájení.

Závory od nás mají kompaktní konstrukci a mohou být opatřeny kloubem. Tento kloub lomí rameno tak, aby se při zdvihu vešly do limitované výšky prostoru. Je možné použít pro pravou i levou strany vozovky. Zakázky realizujeme s minimálními nároky na montážní prostor.

Jsou rychle demontovatelné a vyměnitelné v případě poškození a jsou uzamykatelné. To se týká jak jednoduchých, mechanicky ovládaných zařízení, tak moderních ovládaných elektronicky. Automatické závory lze použít pro každý vjezd až do šířky 9 m. Na rameno lze namontovat záclonky bránící jejímu podlézání.

Zvolte správný materiál a vzhled Vaší závory

Závory jsou vyrobeny z kvalitního hliníku, oceli nebo tvrzeného plastu. Doporučujeme zvolit materiál dle délky a četnosti používání. Všechny materiály však zaručují vysokou stabilitu a odolnost. Jsou bezúdržbové a po jejich instalaci se o ně nemusíte starat.

Ty z oceli jsou opatřeny kvalitní antikorozní ochranou a mají stálobarevnou povrchovou úpravu, díky níž vypadají velmi dlouho jako nové. Hliníkové a plastové jsou naprosto bezúdržbové. Promyšleně navržené zařízení na míru je zárukou funkčnosti, bezpečnosti a dlouhé životnosti. Lze je objednat také se skříní z nerezavějící oceli.

Závory mohou mít výraznou barevnou úpravu, která zvyšuje jejich viditelnost nebo naopak, mohou mít nenápadný design a povrchovou úpravu, která dobře zapadá do okolního prostoru a neruší. Můžeme opatřit znakem nebo logem. Naši školení profesionálové Vám poradí variantu hodící se nejlépe do Vašeho prostoru.

Závory – stručný souhrn výhod

 • jsou pevné a stabilní     
 • mají dlouhou životnost protože použité materiály jsou kvalitní 
 • vynikají vysokou spolehlivostí a snadnou ovladatelností
 • jsou bez nároků na údržbu         
 • jsou za dobrou cenu pro soukromníky i velké firmy
 • mají vkusný design

Závory od nás zabírají minimální množství místa a jejich montáž nevyžaduje náročné stavební úpravy. Automaticky ovládané zařízení je možné umístit i na místa bez přívodu elektrického proudu pokud jsou vybaveny solárním napájením. Veškeré příslušenství jako jsou skříně s ovládacími panely je velmi dobře zabezpečeno proti nepřízni počasí a vandalismu.

Mají dlouhou životnost, jsou pohledově pěkné a stoprocentně funkční. Rozhodně nezklamou i nejnáročnější zákazníky. Naši odborní pracovníci Vám poradí a navrhnou nejlepší možné řešení z hlediska funkčnosti, výběru materiálu i vzhledu pro daný prostor.

Firma Urban BVP Vám dodá nejen závory ale i další parkovací zábrany. Zrealizujeme i velké zakázky spolehlivě, rychle a kvalitně.
Naše společnost nabízí také ploty z kvalitních materiálů, s dlouhou životností. Poradíme s výběrem nejvhodnějšího řešení právě pro Vás.
Náš tým odborníků se nebojí ani složitých zakázek na vjezdové brány. Máme s nimi dlouholeté zkušenosti.
Dodáváme také pohony pro brány v nejvyšší kvalitě. V současné době jsou vybaveny moderními bezpečnostními prvky, takže jejich provoz je bezproblémový.
Naši odborní pracovníci Vám pomohou zvolit ty správná garážová vrata. Nabídku máme v různém barevném provedení, které splní Vaše požadavky.
Nainstalujeme Vám předokenní rolety, které budou Vašemu domu slušet a ještě budou chránit Vaši peněženku v podobě dlouholeté úspory energie.
Do Vaší provozovny namontujeme funkční roletové mříže moderního vzhledu. Naše nabídka je pestrá a odvedená práce precizní.
Naše designové a funkční markýzy dodají stín na Vaší terasu, balkon či zahradu. Zútulní prostory, které jste kvůli ostrému slunci dosud málo využívali.