Vjezdové brány

vjezdové brány

Ať už se jedná o pojezdové samonosné nebo dvou/křídlové, vjezdové brány umíme a jsou naší největší a nejčastější zakázkou. Rychle zaměříme, kvalitně vyrobíme a spolehlivě nainstalujeme za ceny, za které se nemusíme stydět. Zavolejte a přesvědčte se. 

Proč si vybírat vjezdové brány u společnosti Urban BVP?

  • všechny naše vjezdové brány mají vysokou kvalitu za přijatelnou cenu
  • veškeré obrázky na tomto webu jsou z námi realizovaných zakázek
  • kvalita bez reklamací
  • rychlé dodací a realizační termíny
  • menší firma s nízkými náklady, která se nebojí velkých zakázek
  • řešíme i komplikované zakázky
  • na všechny naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis
  • dlouholeté zkušenosti

Vjezdové brány - katalogy

Vjezdové brány - typy

Samonosné brány

samonosné brány
Samonosné brány jsou perfektní volbou bez nutnosti zbytečných stavebních zásahů. Otevírají se do strany podél oplocení a nezabírají prostor ve vjezdu, tak jako křídlové vjezdové brány. Nevyžadují podpůrná kolečka, vodicí profil ani rovný terén jako pojezdové posuvné brány. Nosník není nutné nijak udržovat, což zákazníci ocení zejména na podzim kvůli listí a v zimě, když sněží. Samonosné automatické brány jsou vybaveny pohonem a ovládáním umístěným ve sloupku.

Pojezdové brány

pojezdové brány
Pojezdové brány vyžadují rovný terén, aby zde bylo možné přes celou šířku průjezdu zabudovat pojezdovou kolejnici. V té se bude pohybovat brána na kolečkách. Pojezdové brány se zasouvají pomocí koleček těsně podél plotu či zdi po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Jsou proto vhodné jen pro vodorovné povrchy. Rámy jsou často vyrobeny z hliníkových či válcovaných železných profilů a jejich výplně mohou být vyrobeny podle přání zákazníka (dřevěné, plastové atd.). Díky jednoduché konstrukci nabízejí pojezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Dvoukřídlá brána

křídlové brány dvoukřídlé
Dvoukřídlá brána je levné a osvědčené řešení pro většinu míst, kde není dostatečný boční prostor pro samonosné brány nebo pojezdové brány, a tudíž je potřeba osadit bránu s křídlovým otevíráním. Dvoukřídlé brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. Křídlové brány vynikají svou variabilností.

Vjezdová brána nabízí různé možnosti instalace

Vjezdové brány nabízí různé druhy pohonů a možností instalace. Vjezdové brány se rozdělují do skupin podle způsobu jejich otevírání:

Vjezdové brány samonosné

Samonosné vjezdové brány patří k nejžádanějším na našem trhu. Stavebně nezasahují do průjezdu, protože oproti pojezdovým branám se nemusí do země zavádět kolejnice. Pohybují se v prostoru nad povrchem. Je možné je realizovat i v nerovném nebo svažitém terénu a v jakékoli výšce nad zemí. Díky kuličkovým ložiskům je pohyb lehký a tichý. Samonosné brány mají zavěšení křídla cca 8 cm nad zemí, což zaručuje správnou funkci brány v nepříznivých podmínkách (sněžení, prašnost, padání listí aj.). 

Vjezdové brány pojezdové

Pojezdové vjezdové brány jsou alternativou k samonosným branám v případě, kdy není po straně dostatek místa. Jejich využijí se také tam, kde očekáváme velké rozměry brány a vyšší hmotnost. V zemi je zabudovaná kolejnička, po které jezdí pojezdové brány na kolečkách. Nevýhodou této posuvné brány je možnost použití pouze v rovném terénu a nutnost čištění mechanických spodních částí brány, a to zejména v zimních měsících.

Vjezdové brány křídlové

Křídlové vjezdové brány jsou klasickým řešením a navrhují a instalují tam, kde není dostatek prostoru. Mohou být tvořeny jedním nebo dvěma křídly (dvoukřídlá brána), které se při provozu otevírají dovnitř pozemku.

Vjezdové brány - důležitá součást exteriéru stavby

Pro větší bezpečí a ochranu majetku si drtivá většina majitelů rodinných domů či komerčních staveb svůj majetek oplocuje. Při výstavbě oplocení kolem pozemku se však nesmí zapomenout na vstupní branky pro obyvatele či zaměstnance a vjezdové brány pro automobily. Vjezdové brány by měly poskytovat nejen plnohodnotný uživatelský komfort a ochranu, ale zároveň by měly esteticky doplňovat nejen plot, ale také celý objekt.

Vjezdové brány jsou v podstatě mechanické zařízení, díky kterému máte svůj pozemek pod kontrolou. Rozhodujícím kritériem při výběru, kterou z vjezdových bran vybrat, je vždy na prvním místě prostor, který máte k dispozici, jeho členitost, provozní požadavky a v neposlední řadě i Vaše finanční možnosti.

Váháte-li, která vjezdová vrata jsou pro vaše účely ty nejvhodnější, obraťte se na firmu Urban BVP. Vybereme pro Vás tu nejlepší variantu. Společnost Urban BVP nabízí vjezdové brány v široké škále tipů a designů. U nás si můžete vybírat mezi posuvnými samonosnými či pojezdovými bránami, otočnými jedno a dvoukřídlými branami, s pohonem či bez něj.

Nabídku na vjezdové brány sestavíme přesně na míru Vašim požadavkům

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a nabídku na vjezdové brány vytvořit na míru nebo na klíč tak, aby byly zohledněny jak jeho požadavky, tak také finančních možnosti

Nabízíme nejen širokou variabilitu všech produktů, ale také nezávazné zaměření, poradenství s nejvhodnějším řešením a na námi dodané výrobky samozřejmě poskytujeme také záruční a pozáruční servis.

Montáže vjezdových bran provádíme výhradně vlastními pracovníky s dlouholetou praxí v oboru. Vždy se snažíme o to, aby zákazník nečekal dlouho a jeho objednávka byla vyřízena co nejrychleji. Vjezdová brána od naší společnosti naplní vaše očekávání.

Vjezdové brány - objednejte u společnosti Urban BVP

Jsme profesionálové, kteří si dokážou snadno poradit s nejen objednávkou na vjezdové brány, pohony pro brány a garážová vrata, ale v naší nabídce jsou také ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety nebo parkovací zábrana. Nabízíme také vlastní výrobu oplocení, vjezdových bran, vstupních branek a to buď s výplní podle přání zákazníka, nebo pouze samostatný rám, určený pro individuální výplň.

Společnost Urban BVP je dlouholetým partnerem společnosti AW WISNIOWSKI, která patří mezi přední výrobce kovaných plotů, vjezdových bran (posuvných i samonosných), dvoukřídlých bran, vstupních branek včetně sloupků a pohonů. A to za velmi příznivé ceny!

Vjezdové brány - fotogalerie

Vjezdové brány - videogalerie

Vjezdové brány posuvné

Vjezdové brány dvoukřídlé