Ploty

ploty

Naše firma Urban BVP je na trhu již dlouho a má na svém kontu mnoho úspěšně realizovaných zakázek. Ploty od nás jsou kvalitní, estetické a za dobrou cenu. Zavolejte nebo nám napište a přesvědčte se!

Ploty - zašlete nám nezávaznou poptávku

Ploty od společnosti Urban BVP – proč objednat právě u nás?

 • splníme i náročné požadavky na kvalitu a vzhled     
 • máme vlastní tým techniků, který má se zakázkami mnoholeté zkušenosti     
 • ploty zhotovíme v krátkém termínu a za přijatelnou cenu     
 • zpracujeme kvalitně malé i velké zakázky
 • veškeré fotografie na našem webu jsou z vlastních realizovaných zakázek
 • dodáváme ploty včetně posuvné brány nebo závory
   

Ploty - katalogy

Ploty – pro volbu stylu je tu naše poradenství

Oplocení jasně vyznačí Váš prostor a zajistí Vaši bezpečnost. Je strážcem Vašeho soukromí, poznávacím znamením a vizitkou Vašeho domu. Na základě znalostí požadavků našich zákazníků dodáváme mnoho typů oplocení přizpůsobených tradiční i moderní výstavbě. Jsme schopni zajistit vhodné vjezdové brány a garážová vrata, tak aby ladili s vaším plotem. Navíc jak vjezdové brány tak i garážová vrata mohou mít pohony pro brány, díky kterým budete moci otevřít vrata bez toho, aniž byste opustili auto.

Moderní a bezúdržbové se hodí se k současné moderní výstavbě. Je funkční, estetické a podtrhuje charakter moderní stavby.  Naše moderní ploty ladí s okolním prostředím, jsou elegantní a trvanlivé.

Ploty pro náročné

Pokud jste majiteli luxusního rezidenčního sídla, budete určitě potřebovat odpovídající oplocení. Luxusní ploty od nás splní Vaše nároky nad očekávání. Naši profesionálové Vám poradí a navrhnout možná řešení jak z hlediska reprezentativního vzhledu, tak z hlediska funkčnosti.

Ploty klasické

Naše společnost je nabízí v tradičním provedení, což je levné řešení hodící se například na oplocení chat, zahrad, stavebních parcel, průmyslových a různých dalších provozních objektů. Klasické oplocení za dobrou cenu se zejména u rozlehlých pozemků skutečně vyplatí.

Ploty pro speciální účely

Dodáváme i stylové oplocení v atraktivním provedení, které se uplatní například u historických budov, stylových vil, ale také venkovských sídel a chalup. Navrhneme a nainstalujeme Vám vzhledově atraktivní, funkční a trvanlivé ploty hodící se právě k Vašemu objektu. Váš dům tak získá styl, eleganci a výjimečný charakter.

Ploty – pomůžeme Vám s výběrem materiálu

Ploty představují důležitý prvek úpravy prostoru. Dobrá volba materiálu přináší efekt harmonie stylu. V nabídce naší firmy jsou tradiční a klasické styly i moderní trendy. Umožní podtrhnout odlišnost Vašeho objektu.

Kované ploty

Perfektně zpracovaný materiál zaručuje nejen funkčnost a bezpečnost, ale i dlouhověkost. Kované ploty z vysoce kvalitní oceli jsou zárukou velké stability a odolnosti oplocení. Tento materiál je ošetřený proti korozi metodou žárového zinkování, která je ještě posílena lakovaným povlakem práškovými barvami.

Hliníkové ploty

V našem sortimentu naleznete také nabídku na aluminiové neboli hliníkové oplocení. Je vysoce funkční a naprosto bezúdržbové. Poskytuje maximum soukromí a po instalaci se o něj prakticky nemusíte starat. Toto řešení je opravdu výhodnou volbou.

Ploty tahokov

Chcete-li mít bezúdržbové oplocení s přiměřeným soukromím a přitom s dobrým průhledem skrze něj, můžeme Vám doporučit materiál tzv. tahokov. Materiály, ze kterých je tahokov standardně vyráběn jsou ocel nebo hliník, ale lze jej vyrobit i z duralu nebo například z plastu. Principem výroby je tzv. „tahostřih“ – tabule plechu je nastřižena a následně protažena.

Drátěné pletivo

Naše firma Vám dodá a namontuje i tradiční klasické pletivo. Představuje dobrou volbu za rozumnou cenu a jeho instalace je rychlá. Drátěné pletivo je potažené plastem, což prodlužuje jeho životnost a je tím také bezúdržbové. Alternativou ke klasickému pletivu jsou svařované drátěné panely. Jejich výhodou je vysoká pevnost, dlouhá životnost a modernější vzhled než u klasického pletiva.

Dřevěné ploty

Je stále hodně zákazníků, kteří mají rádi dřevěné plaňky. Naše společnost Vám vyrobí a namontuje i dřevěné výplně. Dřevěné ploty jsou předem ošetřené proti škůdcům a parazitům napadajícím dřevo a opatřené barvou, mořidlem nebo lakem. Naši odborníci Vám poradí nejvhodnější variantu ošetření a údržby. Určitě si z naší nabídky vyberete.

Plastové ploty

Plastové ploty od naší firmy je výhodnější variantou dřevěného oplocení. Plastové plotovky jakožto revoluční materiál kombinují vyšší poměr dřeva s nižším poměrem vysoce kvalitního, zdravotně nezávadného polymeru plastu. Dřevoplastové plotovky jsou vhodnou volbou díky své vysoké odolnosti a dlouholeté životnosti bez nutnosti nátěrů. Je to jeden z nejodolnějších a nejtrvanlivějších bezúdržbových materiálů pro Váš plot.

Dodáváme plastové plotovky s kvalitní profilem a s plným probarvením. Vyberte si je v široké škále barev. Nabízíme odstíny od bílé, přes šedou až po černou, nebo od různých odstínů hnědé, přes bordó po cihlovou barvu.

Ploty  –  stručný souhrn výhod

 • naše ploty jsou pevné a stabilní
 • mají dlouhou životnost protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů
 • jsou stálobarevné a bez nároků na údržbu
 • mají jedinečné designové ztvárnění
 • jsou za příznivou cenu

Funkční a estetické markýzy zastíní Vaší terasu, balkon či zahradu. Chrání před ostrými slunečními paprsky a vytváří soukromí.

Namontujeme Vám předokenní rolety, které Vám přinesou úsporu energie, ochrání Vaše okna a ještě budou dobře vypadat.

Dodáváme i různé parkovací zábrany. Naše nabídka je pro firmy i soukromníky. Určitě si vyberete.

Do Vaší provozovny nainstalujeme také stylové roletové mříže, u kterých budete spokojeni se vzhledem i funkčností. Přesvědčte se sami, že naše nabídka je pestrá a odvedená práce kvalitní.

Ploty - další galerie

Ploty - video realizací

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.