Markýzy

markýzy

Markýzy jsou součástí širokého sortimentu, který naše společnost Urban BVP nabízí. Markýzy vyrábíme a instalujeme již léta a máme s nimi bohaté zkušenosti. Od návrhu po realizaci jsou tu naši odborníci právě pro Vás.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

5 D pro markýzy od naší firmy Urban BVP

 • Dlouhá životnost a bezproblémová funkčnost     
 • Dobrá cena, výborná kvalita     
 • Dodávka a instalace v krátkém termínu     
 • Dlouholeté zkušenosti s realizací malých i náročných zakázek     
 • Dáváme záruku na výrobky i odvedenou práci

Markýzy a jejich využití

Zastínění pomocí markýzy oceníte v létě, kdy dokáže eliminovat 60 až 80 % slunečního záření pronikající okny. Použijete ji však i na podzim kdy Vás ochrání před lehkým deštěm a tím prodlouží sezónu pobytu venku. Markýzy jsou variabilnějším zastíněním než pevný přístřešek.

Markýzy – domácí využití

 • Zastínění balkonu a terasy u bytu nebo rodinného domu     
 • Markýzy vytváří intimitu     
 • Úspora     energie použité při klimatizování interiéru

Markýzy – komerční využití

 • Zastínění posezení v zahradních restauracích v létě     
 • Markýzy vytvoří další místnost pro posezení v chladnějších měsících vybavíte-li prostor topným tělesem     
 • Ochrana zboží před vyblednutím ve výkladních skříních     
 • Zviditelnění obchodu nebo restaurace     
 • Zajištění akce i v nepřízni počasí u pódií a letních amfiteátrů

Markýzy – různé typy

Markýzy si můžeme zvolit výsuvné, výklopné, kloubové podle způsobu, jakým se vysunují. Dalším typem jsou kazetové markýzy, kde se látka ukládá do pouzdra, tzv. kazety a tak je lépe chráněna před sluncem i deštěm. Boční markýza chrání před větrem či nízkým podvečerním sluncem a vytváří soukromí, když brání zvědavým pohledům ze sousedství nebo naopak stíní výhled na nehezká zákoutí.

Ideální sklon markýzy je 14 stupňů. Látka je impregnovaná se speciální protiplísňovou úpravou. Mohou být vybaveny topením, osvětlením, slunečním, povětrnostním či otřesovým čidlem. Při silnějším větru se markýza automaticky stáhne, takže se nepoškodí. Solární čidlo ohlídá konstantní teplotu v prostoru prosklené zimní terasy. Markýzy lze ovládat motorem nebo manuálně klikou.

Markýzy a naše další nabídka sortimentu

U naší firmy Urban BVP si můžete kromě markýzy objednat také roletové mříže chránící Váš obchod a další komerční prostory nebo předokenní rolety přinášející Vašemu domu velkou energetickou úsporu.

Na míru vyrobíme, přivezeme a nainstalujeme vjezdové brány k Vašemu domu nebo bytovému či firemnímu areálu. Se zakázkami na vjezdová vrata máme bohaté zkušenosti. Vyrábíme a montujeme posuvné brány a poradíme Vám s jejich výběrem. Ručíme za kvalitu naší práce a dlouhou životnost materiálu.

Zakázky realizujeme i na klíč, takže pro Vás máme i pohony pro brány. Dodáváme různé ploty a systémy oplocení. Pečlivě zpracujeme malé i velké zakázky firem i soukromých osob. Naše garážová vrata Vám budou sloužit a dobře fungovat po dlouhé roky.

Nainstalujeme Vám parkovací zábrany. Prohlédněte si nabídku naší firmy Urban BVP pro firmy i soukromníky. Určitě si vyberete a nebudete-li si jistě, rádi poradíme a společně zvolíme nejvhodnější řešení po technické i designové stránce.

Markýzy - video

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.