Výklopná garážová vrata

Naše společnost Urban BVP je firma s dlouholetou tradicí a má za sebou velký počet úspěšně realizovaných zakázek. Naše výklopná garážová vrata jsou dobrou volbou. Zavolejte nebo nám napište a přesvědčte se...

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Proč si pořídit garážová vrata výklopná od společnosti Urban BVP

 • při realizaci zakázky splníme Vaše požadavky
 • garážová vrata výklopná od naší firmy jsou vysoce kvalitní a mají přijatelnou cenu
 • máme dlouholeté zkušenosti a vlastní tým techniků
 • zhotovujeme zakázky v krátkém termínu
 • naše garážová vrata a jejich kvalita bez reklamací Vás přesvědčí
 • naše firma je schopna kvalitně zpracovat malé i velké a komplikované zakázky
 • všechny fotografie na našich webových stránkách jsou z vlastních realizovaných zakázek
 • na všechny výrobky poskytujeme záruční a pozáruční servis

Garážová vrata výklopná - vlastnosti

Vrata mají moderní vzhled, dlouhou životnost, jednoduše se ovládají, minimální nároky na údržbu a jsou za přijatelnou cenu. Především ale šetří prostor v interiéru garáže i v exteriéru před ní tak jako např. rolovací garážová vrata.

Výklopná vrata mají svislé ovládání

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnitřním i vnějším prostoru garáže, stejně jako sekční garážová vrata. Vrata se otevírají lehce a provoz je překvapivě bezhlučný.

Garážová vrata výklopná lze ovládat na dálku

Garážová vrata výklopná je možné ovládat manuálně nebo za pomoci motoru. Motorový pohon na dálkové ovládání umožní, aby se otevřela a zavřela bez vystoupení z auta. Náhodnému zavření vrat brání brzda, která nežádoucí pohyb zablokuje. To platí i u dalších typů vrat, dokonce i když máte garážová vrata dvoukřídlá. Více o pohonech se dočtete na stránce pohony pro brány, protože pohony jsou stejné jak pro garážová vrata, tak i pro vjezdové brány.

Garážová vrata výklopná – technické řešení

Výklopná vrata se montují do otvoru nebo za otvor garáže. Vysouvají se pod strop a nezabírají místo uvnitř prostoru ani venku před garáží. Pokud nechcete vždy otevírat celé křídlo vrat, vchod do garáže je možno vyřešit i za použití dveří usazených v křídle vrat - garážová vrata s dveřmi

Vrata jsou pevná a stabilní. Mají konstrukci zhotovenou z ocelových pozinkovaných profilů a výplň tvoří ocelový trapézový plech (trapez T-10), který je pozinkovaný a potažený polyesterovou barvou.

Vyberte si garážová vrata výklopná v široké škále barev. Nabízíme odstíny od bílé, přes šedou či stříbrnou po černou, nebo od různých odstínů hnědé, přes bordó po cihlovou nebo olivovou barvu. Jistě s našimi odborníky najdete pro Vaše budoucí vrata vhodné barevné řešení. Za příplatek je možné vrata nalakovat v jakémkoli odstínu barev z palety RAL nebo BTX.

Vrata jsou dále opatřena pružinami, které zajišťují hladký a plynulý chod při pohybu vrat. Otevírají se opravdu s lehkostí. Není zapotřebí zvláštní fyzické síly, vrata se nezasekávají a hladce fungují i po letech. Jsou vhodným řešením pro všechny typy garáží.

Garážová vrata výklopná si můžete objednat i v nadstandardní výbavě

 • v netradičním barevném provedení z palety RAL nebo BTX
 • s ventilační mřížkou v křídle vrat
 • se vstupními dveřmi v křídle vrat
 • s automatikou, dálkovým ovládáním pro Vaše pohodlí
 • se zateplením / izolací, kterou oceníte v zimě i v létě

Garážová vrata výklopná – stručný souhrn výhod

 • nezabírají místo - otevírání pod strop
 • kvalitní odolná konstrukce, široká škála barevného provedení
 • jednoduché ovládání ručně i pomocí dálkového ovládání
 • snadný a tichý chod
 • bez nároků na údržbu
 • dlouhodobá životnost díky použití nejkvalitnějších materiálů
 • příznivá cenová relace

Plánujete-li vyměnit nebo pořídit nová vrata k vaší garáži, obraťte se na nás s důvěrou. Vybereme pro Vás tu nejlepší variantu. Sestavíme Vám nabídku přesně na míru a splníme tak Vaše přání a očekávání. Nabízíme také nezávazné zaměření, poradenství a záruční i pozáruční servis.

Naší snahou je vždy vstřícný přístup k zákazníkovi a jeho požadavkům. Nabídku na garážová vrata zpracujeme co nejvhodnějším způsobem a to jak vzhledem k prostoru objektu, tak vzhledem ke vkusu zákazníka i jeho finančním možnostem.

Garážová vrata výklopná a vůbec všechny druhy garážových vrat provádějí naši vlastní školení odborníci. Nestane se tedy, že se na montáži objeví člověk, který není profesionál firmy Urban BVP. Všichni naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. 

Naší snahou je co nejrychlejší cesta od nabídky k realizaci zakázky tak, aby zákazník nemusel dlouho čekat. Ať už si vyberete garážová vrata výklopná, či po konzultaci s naším pracovníkem jiný druh vrat, nemusíte se obávat dlouhého procesu. Garážová vrata uzavřou prostor Vaší garáže bezpečně a rychle.

Garážová vrata výklopná - náš ostatní sortiment

U firmy Urban BVP si můžete objednat nejen garážová vrata výklopná či jiná garážová vrata. Jsme profesionálové, kteří si dokáží poradit i se složitou zakázkou na vjezdová vrata a pohony pro brány.

Naše společnost Vám také nabízí různé ploty a plotové systémy. Zaručujeme kvalitní materiál a provedení. Pečlivě zpracujeme malé i velké zakázky firem i soukromých osob.

Do Vaší provozovny Vám nainstalujeme roletové mříže. Budete se cítit klidnější, budete-li vědět, že Váš obchod chrání pevná a designově pěkně provedená mříž.

Pro Vaši ochranu, izolaci a odstínění Vám namontujeme předokenní rolety. Jistě oceníte úsporu energie, kterou Vám přinesou a budete překvapeni, jak dobře na Vašem domě vypadají.

Příjemné posezení v chládku Vám poskytnou markýzy od nás. Vyřeší zastínění Vaší terasy, balkonu či zahrady. Schovají Vás před ostrým sluncem a vytvoří Vám soukromí v místě odpočinku.

Dodáváme i různé parkovací zábrany. Podívejte se na naši nabídku pro firmy i soukromníky. Jsme přesvědčeni, že si jistě vyberete.