Bezpečnostní vchodové dveře

Čeká vás rekonstrukce, nebo uvažujete, že vyměníte stávající dveře za nové a bezpečnější? Bezpečnostní vchodové dveře od firmy Dveře OK jsou tedy vaším řešením. Profesionálové z této firmy vás zdarma navštíví a odpoví vám na všechny dotazy. Řeknou vám konečnou cenu za dveře včetně montáže. Často lze dveře nechat nainstalovat do vaši starých zárubní, ale někdy jsou nutné stavební práce, tedy vytvořit kompletně novou zárubeň. Na místě s vámi tedy nejen projdou co vše bude nutné, ale sepíší i objednávku a doporučí ty nejlepší dveře pro vás. V nabídce mají kromě bezpečnostních vchodových dveří i protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Také si můžete vybrat komponenty a kování podle vašich představ. Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 383 123
e-mail: info@dvere-ok.cz

Pro nové bezpečnostní dveře kontaktujte firmu Dveře OK. Pokud však máte zájem o vjezdové brány, garážová vrata nebo třeba jen o pohony bran, tak kontaktujte naší firmu Urban BVP.

Proč si vybrat bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • dostanete bezplatnou konzultaci a sestavení objednávky a to přímo u vašich dveří 
  • dodání objednaných dveří do tří týdnů a jejich montáž proběhne do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří do stávajících zárubních 
  • kromě zámkových vložek jsou všechny komponenty vyrobeny v České republice 

Využití vchodových dveří a jejich bezpečnost 

Vchodové dveře mohou mít dva bezpečnostní parametry. Mohou splňovat protipožární ochranu a tu proti násilnému vniknutí. Tyto typy dveří se mohou kombinovat. To znamená, že si můžete pořídit protipožární bezpečnostní dveře a nebo jen ty protipožární nebo jen bezpečnostní. Vchodové dveře, které mají bezpečnostní prvky, tak odradí zloděje už od pohledu, protože zloděj tento typ dveří pozná a o vloupání se vůbec nepokusí. Proto jsou bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo i bezpečnostní dveře do paneláku doporučovány odborníky. 

Bezpečnostní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře s ochranou proti vloupání firma Dveře OK dodá v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Takové bezpečnostní dveře jsou opravdu funkční ochranou proti násilnému vniknutí. Nejžádanější rozměry jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80. Avšak případě potřeby vám firma nechá vyrobit dveře přímo na míru a doba dodání bude do 3 týdnu.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře spojují bezpečností prvky jak proti vloupání, tak proti požáru. Protipožární dveře  mají kouřotěsný a protipožární úzávěr. Dále je jejich součástí těsná ocelová zárubeň. Splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. 

Protipožární dveře odolají plamenům i kouři 30 minut. Kvalitu zajišťují i certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.