Vchodové dveře do bytu

Čeká vás rekonstrukce, nebo uvažujete, že vyměníte stávající dveře za nové a bezpečnější? Bezpečnostní vchodové dveře od firmy Dveře OK jsou tedy vaším řešením. Profesionálové z této firmy vás zdarma navštíví a odpoví vám na všechny dotazy. Řeknou vám konečnou cenu za dveře včetně montáže. Často lze dveře nechat nainstalovat do vaši starých zárubní, ale někdy jsou nutné stavební práce, tedy vytvořit kompletně novou zárubeň. Na místě s vámi tedy nejen projdou co vše bude nutné, ale sepíší i objednávku a doporučí ty nejlepší vchodové dveře do bytu pro vás. V nabídce mají kromě bezpečnostních vchodových dveří i protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Také si můžete vybrat komponenty a kování podle vašich představ. Dveře OK nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 123 233
e-mail: info@dvere-ok.cz

Pro nové bezpečnostní dveře kontaktujte firmu Dveře OK. Pokud však máte zájem o vjezdové brány, garážová vrata nebo třeba jen o pohony bran, tak se obraťte na naší firmu Urban BVP.

Proč si vybrat vchodové dveře do bytu od Dveře OK?

  • Nabízíme vám zdarma odbornou konzultaci a personalizované sestavení objednávky, přímo ve vašem domě nebo firmě.
  • Dodání objednaných dveří proběhne do tří týdnů a montáž je zajištěna v rámci tří hodin (platí pro vybrané typy).
  • Nabízíme instalaci nových dveří do vašich stávajících zárubní.
  • Všechny komponenty, s výjimkou zámkových vložek, jsou vyrobeny v České republice, což zaručuje vysokou kvalitu.

Využití vchodových dveří a jejich bezpečnost 

Výběr vchodových dveří do bytu je důležitý z hlediska bezpečnosti. Existují dva hlavní bezpečnostní parametry, které lze vzájemně kombinovat: protipožární ochrana a ochrana proti násilnému vniknutí. Můžete si vybrat dveře, které splňují oba tyto parametry, nebo se rozhodnout pouze pro protipožární dveře nebo pouze pro bezpečnostní dveře. Vchodové dveře do bytu, které jsou vybaveny bezpečnostními prvky, dokáží odrazovat zloděje už na první pohled, což je důležité pro prevenci vloupání. Proto jsou odborníky doporučovány vchodové dveře do bytu, rodinného domu i bezpečnostní dveře do paneláku.

Vchodové dveře do bytu - jaké dveře vybrat?

Vchodové dveře do bytu proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře s ochranou proti vloupání firma Dveře OK dodá v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Takové bezpečnostní dveře jsou opravdu funkční ochranou proti násilnému vniknutí. Nejžádanější rozměry jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80. Avšak případě potřeby vám firma nechá vyrobit dveře přímo na míru a doba dodání bude do 3 týdnu.

Vchodové dveře do bytu protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře spojují bezpečností prvky jak proti vloupání, tak proti požáru. Protipožární dveře  mají kouřotěsný a protipožární úzávěr. Dále je jejich součástí těsná ocelová zárubeň. Splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. 

Protipožární dveře odolají plamenům i kouři 30 minut. Kvalitu zajišťují i certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.