Luxusní koupelny Praha

V roce 2017 se na pražském Žižkově otevřela exkluzivní vzorková prodejna, kde je možnost se podívat a na vlastní kůži vyzkoušet, jak vypadají takové luxusní koupelny Praha. Je zde k nahlédnutí a k o testování veškeré zařízení, kterými je luxusní moderní koupelna vybavena. Koupelnové studio je zaměřené na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vany, vodovodní baterie, koupelnové radiátory, obklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht si během několika let vybudovala ve výrobě prémiových armatur pozici mezinárodní jedničky a značně  ovlivnila design, architekturu a technologii luxusních koupelen. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a již od jejího založení jde o jedničku v oblasti sanitárního zařízení. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově osobně představí a vysvětlí na co se jen zeptáte.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht se proslavil a vybudoval pozici jedničky na trhu především díky technologickými inovacím, které na trh přináší. Systém PERFORMING WATER, který firma hojně využívá napříč svými produkty vám poskytuje vodu vaší luxusní koupelny - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je jen jeden z důvodů proč luxusní sprchové kouty a luxusní vany mají nádech luxusu nejen na základě jejich vzhledu a originality.

Moderní koupelny, které zaujmou nejen detailem

Luxusní moderní koupelny od společnosti Dorint DG Centrum vám firma vypracuje od začátku do konce. Nejdříve s vámi vše zkonzultují a následně zařídí vše od 3D návrhu až po finální realizaci. Společnosti Dorint DG Centrum Vám v oblasti moderních koupelen poskytne přesně takový servis, který očekáváte.

Přijďte si vyzkoušet luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, která je v tomto show roomu Dorint DG Centru vystavena jako jediná v ČR. Nikde jinde tuto sprchu vystavenou nenajdete. Vzorková prodejna se nachází na Praze 3, Žižkov. Najdete zde také další luxusní koupelnový sortiment v originálních a neotřelých designech, který moderní koupelny dokáže na první pohled odlišit od ostatních.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE - to je v dnešní době synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Tato firma jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací. Jde například o dnes již zcela samozřejmé vestavěné umyvadlo nebo o první koupelnovou skříňku se zabudovaným umyvadlem. Alape umyvadla jsou dnes to nejlepší co můžete do své koupelny Praha pořídit. Firma se nyní mimo umyvadel dále zaměřuje na dřezy a koupelnový nábytek, který se samozřejmě dále vyvíjí a podléhá inovaci. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl a dodnes dále má, velký vliv na vývoj luxusních koupelen.