Deratizace štěnic

Deratizace štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jedná se o proces, který se provádí za účelem vymýcení štěnic z dané oblasti. Likvidace štěnic není rozhodně úkon, který byste mohli zvládnout sami. Vždy je nutné kontaktovat deratizační firmu jako je například Deratizace Praha. Tyto firmy mají přístup ke skutečně funkčním přípravkům, mají odzkoušený jejich účinek a způsob použití. K těmto přípravkům se ani běžný člověk nemá šanci dostat. Jestliže budete provádět deratizace štěnic sami riskujete akorát, že si štěnice vytvoří na chemikálie částečnou rezistenci a následná profesionální deratizace bude značně zkomplikované a finančně se vám prodraží.

Deratizace štěnic - 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace štěnic - jak tohoto parazita najít

Štěnice mohou napadnout člověka i domácí mazlíčky. Kousnutí od štěnice se velmi podobá štípanci od komára a to jak vzhledem, tak i příznaky. Nicméně zásadním rozdílem je, že štěnice vás kousne vícekrát zhruba ve stejném místě, kdežto komár jen jednou.

Jak vypadají štípance od štěnice? Na toto téma je na webu Deratizace Praha speciálně vytvořená stránka, kde se tímto tématem zabývají.

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dalším metodou, jak bezpečně zjistit zda se jedná o štěnice je, že se podíváte do rohů postele pod matraci a uvidíte tam černé tečky - výkaly štěnic. Dokonce lze někdy vidět i celé štěnice na tmavých místech. V takových případech je opravdu nutné co nejdříve kontaktovat profesionální firmu, která se na hubení štěnic specializuje. Firma, kterou vám zde doporučujeme - Deratizace Praha se věnuje dezinsekci a likvidaci škůdců již více než 15 let.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic je od této firmy tak účinná, protože používají prostředky, které jsou běžné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají velice přijatelné ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Mají za sebou nespočet úspěšně realizovaných deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí - reference k dodání.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Na toto téma jsme více méně již odpověděli v úvodním odstavci. Deratizace štěnic je naprosto kompletní činnost a nejde jen o nastražení pastí nebo ledabylé postříkání matrace přípravkem proti štěnicím. Je třeba prohlédnout celý být a v paneláku ještě lépe i sousední byty a na základě sesbíraných poznatků, zvolit to nejlepší řešení. Likvidace štěnic není totéž, jako když máte na chalupě myš. Štěnice opravdu nemáte možnost zvládnout sami a zvlášť ne bez přístupu ke skutečně účinným přípravkům.

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a hlavně vám dá na tento postup záruku v podobě vrácení peněz, pokud by deratizace nebyla úspěšná. Samozřejmě ale platí, že mají 100% účinnost a ještě nikomu peníze vracet nemuseli.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí se za výskyt štěnic stydí a myslí si, že to hovoří o jejich špatné údržbě domácnosti. Za přítomnost štěnic ale nemohou špatné hygienické podmínky, nýbrž si tohoto škůdce domu donesete z dovolené a to i z luxusního hotelu nebo po cestě domů z autobusu.

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení