Restaurace Praha 6

Lámete si hlavu s výběrem kvalitní restaurace Praha 6? Nemusíte! Hostinec Na Slamníku je to pravé pro Vás. Restaurace nabízí výborné pivo, chutné jídlo, a to vše roznáší milá a usměvavá obsluha. Navíc má pro Vás Hostinec Na Slamníku parádní zahrádku, kde je grilování a zábava s živou hudbou. Prostor je ideální pro pořádání narozeninové oslavy nebo svatební hostiny.

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

Dobrá atmosféra v hospodě se vytváří díky kvalitnímu pití, jídlu a obsluze. A přesně to nabízí Hostinec Na Slamníku. Místní obsluha je milá, profesionální a o hosty se stará s nejvyšší péčí. Kuchaři dělají svojí práci s radostí a díky tomu je jídlo lahodné. Výčepní čepuje pivo dle regulí, a právě to zajišťuje, že místní pivo je nejlepší čepované v Praze. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízí mnoho míst pro příjemné posezení. 

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Svatební den by měl být jedinečný a s tím vám pomůže restaurace pro svatby. Menší společnosti můžou využít soukromý oddělený salónek, větší svatby lze pořádat v krásných vnitřních prostorách nebo v letních dnech na zahradě. Spokojenost hostů na zahrádce zajistí nejen kvalitní pití a výborné jídlo, které lze připravit na místním grilu nebo v udírně, ale i dostatek míst k sezení a vzrostlé stromy, které poskytnou chladivý stín. Svatební zábava se neobejde bez hudby a tance, proto jsou vnitřní prostory, ale i zahrádka uzpůsobené tak, aby zde mohla hrát živá hudba a hosté se mohli roztočit v kole. Stejně jako je vhodná tato restaurace pro svatbu, tak lze zde pořádat i narozeninovou oslavu či jiné akce. 

Restaurace v Praze s živou hudbou

Živá hudba v restauraci bývá jedinečným zpestřením. A proto Hostinec Na Slamníku nabízí živá vystoupení s kvalitní hudební produkcí, kterou ocení každý host. Slavný hudební klub – restaurace Praha 6 je právě tato restaurace, a to i díky několika kapelám, které právě zde začínaly kariéru. 

A pro milovníky sportů je tu televize zvoucí ke sledování nejrůznějších sportovních přenosů. 

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

Slunečné dny jsou jako stvořené pro posezení v hospůdce na zahrádce u čepovaného piva. Hostinec Na Slamníku je restaurace se zahrádkou, která je prostorná, vzdušná, ale zároveň jsou zde stromy, které poskytují chladivý stín. Tato nádherná atmosféra je jen podtržena možností ochutnání delikátních pokrmů z místního grilu nebo udírny. Restaurace s terasou se stane vaší novou oblíbenou hospodou. 

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Hostinec Na Slamníku - Restaurace Praha 6 je restaurace s grilováním i vlastní udírnou nabídne ty nejlepší speciality a pokrmy spolu s výborným pivem. Tady si dokonce můžete dát i pravé české domácí buchty.