Průmyslová vrata

Průmyslová vrata, jak už název napovídá, se používají především v průmyslových, skladových nebo výrobních objektech. Průmyslová vrata musí zvládnout velkou zátěž a každodenní provoz. Proto musí být funkční, odolná a bezpečná. Naše firma všechny tyto vlastnosti průmyslových vrat nabízí. U nás si navíc klient vybere i rámci designu, aby průmyslová vrata ladila ke zbytku nemovitosti.

Průmyslová vrata - co nabízíme?

Nabízíme průmyslová vrata, která nejsou náročná na prostor - nezabírají tedy místo před otvorem a za ním. Hladký a bezpečný provoz je samozřejmostí, stejně jako automatické ovládání vrat a pohon vrat.

Víme, že u průmyslových vrat je nutný plynulý provoz, který nebude překážet činnosti transportu při výrobě. Proto se zaměřujeme i na minimální hlučnost a rychlost při otevření. Zároveň dokážeme průmyslová vrata přizpůsobit vašim požadavkům, barvě fasády budovy a architektonickému stylu.

V naší nabídce jsou i oblíbená sekční průmyslová vrata, která se otevírají svisle vzhůru a nezabírají tedy zbytečně prostor v okolí.

Průmyslová vrata - proč u nás?

  • Součástí nabídky je samozřejmě konzultace s naším odborníkem, který vyslechne vaše nápady, požadavky a rozpočet. K tomu vytvoří tu nejlepší nabídku.
  • Rychlá realizace zakázek a neustálá konzultace práce v průběhu procesu. Dodržování realizačních termínů.
  • Podívejte se na fotografie na našem webu, všechny pochází z našich realizovaných zakázek.
  • Nebojíme se i atypických projektů, které jsou mimo tradiční zakázky. Stejně tak za vás vyřešíme i komplikovanější zakázky.
  • Na naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis.
  • Jsme na trhu dlouho, a máme proto mnoho zkušeností, které jsme připraveni vám nabídnout.
  • Ať už potřebujete garážová vrata, brány nebo ploty, nebojte se nás oslovit.

Průmyslová vrata - co nabízíme?

U nás ve firmě Urban BVP jsme realizovali již stovky zakázek. Zařídíme pro vás ploty, pohony pro brány, garážová vrata i vjezdové brány včetně montáže a celkové realizace. Naše služby se soustředí na běžné domácnosti i průmyslové podniky.

Průmyslová vrata - naše nabídka

Průmyslová sekční vrata

Průmyslová sekční garážová vrata se mohou pochlubit moderním designem a nadčasovostí. Patří k často vybíraným výrobkům z řad našich klientů. Skvěle izolují hluk a teplo - jednotlivé lamely jsou vyplněný polyuretanovou pěnou, která zajišťuje tepelnou a zvukovou izolaci.

Garážová vrata dvoukřídlá

Klasické řešení a další oblíbená varianta. Garážová vrata dvoukřídlá jsou velmi tichá, s lehkou ovladatelností. Lehce se udržují a mají dlouhou životnost. Jsou oblíbené díky nízké ceně a variací v nabídce. Klient si může vybrat, jestli bude chtít dveře symetrické, nebo každé jinak široké.

Rolovací průmyslová vrata

Umožňují maximální využití okolního prostoru - nezabírají místo. Dále jsou rolovací garážová vrata vyráběna na míru a přání klienta. Přizpůsobíme se vašim požadavkům.

Výklopná garážová vrata

Výklopná garážová vrata fungují na svislém ovládání. Jedním pohybem vzhůru se vrata otevřou, pohybem dolů zavřou. Tento provoz je nehlučný. Otevření může být manuální či pomocí motoru. I tato vrat šetří prostor.

Průmyslová garážová vrata s dveřmi

Potřebujete do svých průmyslových vrat zakomponovat vchod? Žádný problém. Nabízíme i garážová vrata s dveřmi. Můžete si vybrat výšku prahu i šířku dveří.