Pohony vrat

Pohony vrat se rozdělují do několika skupin a vyznačují se snadnou montáží. Pohon vrat nenaruší celkový vzhled brány a slouží pro automatické otevírání. Pohony vrat můžeme rozdělit na tři typy: nadzemní pohony, boční pohony a podzemní pohony. Pohon garážových vrat slouží k rychlému otevírání a je možnost ho využít u vrat rozličné hmotnosti. 

Pohony vrat - základní informace 

Nabízíme kompletní řešení a realizaci pro garážová vrata. Pokud tedy hledáte pohony pro brány, neváhejte nás oslovit. Pohony vrat slouží k automatizaci vašich vrat, ať už se jedná o garážová vrata dvoukřídlá či sekční garážová vrata. 

  • Pohony se dají namontovat ke všem typům bran i vrat. 
  • Díky tomuto zařízení budete moci plynule projet vraty či bránou bez toho, abyste museli vystoupit z auta a manuálně vchod otvírat. 
  • Pohon zabezpečuje plynulý chod a bezpečnost ovládání. Je také odolný proti mrazu a zatékání vody. 
  • Náš technik vám poradí, jak nejlépe přizpůsobit pohon typu brány, jejím rozměrům a hmotnosti. 
  • Pohony vrat se vyznačují spolehlivou technikou a nadčasovým designem. Jejich chod je tichý a bezpečný. 
  • Díky pohonům se brány či vrata rozevírají a zavírají plynule.  
  • Pohon vrat se ovládá velmi jednoduše - a to tlačítkovým ovladačem. Tím lze aktivovat zároveň garážová vrata nebo osvětlení na příjezdové cestě. Základem ovladače je vícekanálový radiový vysílač, který se vám pohodlně vejde do kapsy. 

Pohony posuvných bran - proč u nás? 

Jsme firma s dlouholetou tradicí. Brány, vrata a ploty jsou naše specializace a této tématice rozumíme. Pokud tedy sháníte pohon křídlových vrat či jiné pohony na vrata, neváhejte se obrátit na nás. Jsme připraveni na velké zakázky, ale rádi se věnujeme i klientům s běžnými požadavky. 

Vyslechneme přání klienta, možnosti jeho rozpočtu a vymyslíme pro něj to nejlepší řešení. Pohon na vrata či pohony garážových vrat jsou běžnou součástí naší nabídky. Rychlé dodání a realizace zakázky je pro nás samozřejmostí. Inspirujte se fotografiemi na našem webu, kde najdete námi vyhotovené zakázky. Na všechny naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis. 

Pohony posuvných bran - naše nabídka 

Vratové pohony jsou pouze součástí naší bohaté nabídky. Nabízíme kompletní řešení vašich vrat, brány nebo plotu. Najdete u nás ty nejoblíbenější typy vrat, na které se můžeme podívat blíže. Pohony vrat lze použít i pro vjezdové brány.

Pohony vrat - garážová vrata dvoukřídlá 

Tento typ dveří je oblíbenou variantou mezi našimi klienty. Dvoukřídlá vrata jsou nejtišší ze všech nabízených systémů. Mají lehkou údržbu a dlouhou životnost. Jsou oblíbené díky nízké ceně a možnostem použití. Podle přání zákazníka mohou být stejně široká, nebo si klient zvolí u každých dveří jinou šířku. K nabídce patří i pohony křídlových vrat. 

Pohony vrat - sekční garážová vrata 

Moderní provedení, nadčasový design. Taková jsou sekční garážová vrata. Skvělé izolují teplo a poskytují i zvukovou izolaci. To vše díky tomu, že jednotlivé lamely vrat jsou vyplněny polyuretanovou pěnou zajišťující tuto izolaci. Pohony pro sekční garážová vrata jsou také součástí naší nabídky.

Pohony vrat - rolovací garážová vrata 

Rolovací garážová vrata jsou vyráběna na míru podle představ a požadavků klienta. Umožňují maximální využití prostoru a zároveň nejsou potřeba větší stavební úpravy. 

Pohony vrat - výklopná garážová vrata 

Tento typ vrat funguje na svislém ovládání. Jedním pohybem směrem vzhůru se vrata lehce otevřou. Provoz je bezhlučný a otevření může být manuální, nebo pomocí motoru. Výklopná garážová vrata šetří prostor a lze je otevírat na dálku. 

Pohony vrat - průmyslová vrata 

Náročný, každodenní provoz a velká zátěž. To musí zvládnout průmyslová vrata. Proto vám nabízíme kvalitní konstrukce, které spolehlivé, bezpečné a vyznačují se dlouhou životností. 

Pohony vrat - garážová vrata s dveřmi 

Garážová vrata s dveřmi nabízíme v mnoha variantách - s vyšším či nižším prahem a různě širokými dveřmi. Prozkoumejte konkrétní informace o pohonech vrat pro tento typu na stránce o garážových vratech s dveřmi.