Ruční mytí auta

Automyčka Dejvice, kterou vám v tomto článku více přiblížíme, se specializuje na ruční mytí aut. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International, který je na Praze 6. Tato myčka aut Dejvice vám poskytne velmi kvalitní služby a to za rozumnou cenu. 

V první řadě bychom zmínil nejméně známou službu, kterou lidé málo využívají, ale sami se tím ochuzují a to i po finanční stránce. Příprava auta na prodej je služba, díky které zvýšíte hodnotu vašeho vozu před prodejem.

Ruční mytí aut - programy

Zde představovaná automyčka Dejvice má svou nabídku služeb rozdělenou do 3 programů.  Program Standard obsahuje vše podstatné s d porovnáním s běžnou myčkou jde o vysoký nadstandard. Tuto službu se doporučuje využít 2x do roka.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak jsme již zmínili, tak tento program obsahuje vše důležité. Přesně se v tomto programu vašemu vozu dostaneí důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání vznikají, ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Na konec bude vůz vyluxován v interiéru a provoněn vůz, což podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje stejné věci jako tomu je u programu 1. Stejně to má i 3. program. Vždy přibude něco navíc.  V tomto případě to je ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru se k luxování přidá ještě tepování koberců, omytí kůže a ošetření včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je nejlepší metoda na likvidaci virů a bakterií. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu. Jde o opravdu funkční dezinfekci.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut používá výhradně kvalitní autokosmetiku od renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí, kvalitní a myčka s nimi má dlouhodobě výborné výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice se snaží pokaždé vyjít klientům vstříc. Proto vznikla možnost, že si klient může auto umít sám s využitím profesionální techniky a saponátů. Vše vám automyčka Dejvice vysvětlí a poskytne vámi požadované věci. Tuto možnost po automyčce chtěli někteří klienti, protože neradi svěřují svůj vůz někomu cizímu nebo jsou prostě jenom milovníci aut a jsou rádi, když si tuto práci mohou odvést sami.