Ruční mytí auta

Automyčka Dejvice, kterou vám chcem v tomto článku více přiblížit, se specializuje na ruční mytí aut v Praze 6. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International. Tato myčka aut vám poskytne velmi kvalitní služby a to za rozumnou cenu. 

V první řadě vás rádi obeznámíme se službou, která vám finančně dokonce vydělá. Jde o službu Příprava auta na prodej. Je prověřeno, že pokud si necháte profesionálně vyčistit auto, do úplných detailů, tak zvýšíte jeho cenu a to někdy až o 20%. V takovém případě dojde k navýšení více, než jste investovali do čištění auta.

Ruční mytí aut - programy

Zde představovaná automyčka Dejvice má svou nabídku služeb rozdělenou do 3 programů.  Program Standard obsahuje vše podstatné, co byste měli svému vozu alespoň 2x ročně dopřát. Ostatní programy obsahují vždy něco navíc.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak píšeme výše, tak tento program obsahuje vše důležité a měli byste tuto péči svému vozu dopřát parkrát do roka. Konkrétně do toho to programu patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání vznikají. Nejběžněji se jedná o očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

V rámci ručního mytí je i ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Závěrem vám bude vyluxován interiéru a provoněn vůz, což podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje stejné věci jako tomu je u programu 1, ale navíc obsahuje důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování provedou tepování koberců a omytí kůže. K tomu ještě vnitřek vozu ošetří včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je nejlepší metoda na likvidaci virů a bakterií. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu. Jde o opravdu funkční dezinfekci.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut používá výhradně kvalitní autokosmetiku od renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí, kvalitní a myčka s nimi má opravdu skvělé výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice se snaží pokaždé vyjít klientům vstříc. Proto vznikla možnost, že si můžete auto profesionální technikou a saponáty umít samo. Vše vám dají k dispozici, v případě potřeby i vysvětlí co bude třeba a zbytek bude na vás. Tuto možnost po automyčce chtěli někteří klienti, protože si rádi opečovávají svůj vůz sami. Ruční mytí auta tedy můžete nechat na profesionálech nebo to vzít do vlastních rukou.