Ubytování Krkonoše, Strážné

Hledáte inspiraci, kam vyrazit na dovolenou s dětmi, s rodinou nebo přáteli? Máte starost, aby v místě, kde budete trávit dny volna, bylo pohodlné ubytování s možnostmi podnikat aktivity, které zabaví celou rodinu? Ubytování Krkonoše je odpovědí. Konkrétně přímo bouda Šestidomí, kterou vám v textu níže popíšeme více, vás jistě svým ubytováním a okolím nezklame. Krkonoše turistika je často vyhledávanou aktivitou napříč všemi věkovými skupinami.

BOUDA ŠESTIDOMÍ
+420 774 276 237
+420 777 128 805

Strážné 41
543 52 Strážné
Česká Republika

Ubytování Strážné - Krkonoše

Obec Strážné v Krkonoších je vhodným místem pro všechny, kteří si chtějí užít prima dovolenou se vším všudy. Ubytování Strážné (bouda Šestidomí) se nachází v samotném centru Krkonoš. Na své si zde tak přijdou jak příznivci sportování a to i třeba toho adrenalinového, tak i zastánci pomalých procházek okolo boudy, které vám nabídne krásné panorama. Chata Strážné poskytuje ubytování pro každého. V současnosti pronajímají ale pouze celou chalupu. Lze se však domluvit s majiteli i na pronájmu apartmánu.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - naprosto výborné podmínky jak pro letní, tak zimní dovolenou zde bude mít každý návštěvník. Penzion Strážné (Šestidomí) uvítá návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. Ať už máte zájem o pěší turistiku, cyklistiku, nebo spíš dáváte přednost v zimě lyžím, tak apartmány Krkonoše tu čekají na vás. Tento kout vám nabídne všechno. Jsou zde samozřejmě i půjčovny sportovního vybavení.

Letní dovolená - aktivity - kola, tenis, fotbal... 

Ubytování kola krkonoše - v letní sezóně mezi nejoblíbenější aktivity patří  zcela jednoznačně cyklistika a pěší turistika. Nicméně zde můžete i zajít na tenis či fotbal na zdejší kurty a fotbalové hřiště. V Krkonoších jsou opravdu krásné cyklostezky, které záměrně vedou co nejhezčím okolím a protínají největší krásy Krkonoš. Tyto cyklostezky jsou v perfektním stavu, a tak si budete jízdu užívat. Během horkých letních dnů můžete také zavítat na venkovní koupaliště nebo naopak při nepřízni počasí navštívit aquapark v blízkém Špindlerově Mlýně. Jestliže plánujete jet na kola do Krkonoš, tak bouda Šestidomí je určitě dobrou volbou.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže krkonoše - zejména příznivci lyžování a jízdy na snowboardu vědí, že Krkonoše jim v zimě nabídnou ideální podmínky pro provozování těchto sportů. Splněným snem jsou pro návštěvníky pak apartmány na sjezdovce - Krkonoše. Na své si přijdou nejen nároční lyžaři, ale i ti nejmenší, které se teprve učí zvládat první obloučky. Pro ty jsou určeny lyžařské školy s perfektním zázemím a zkušenými instruktory. Mezi oblíbená střediska patří zejména Herlíkovice nebo Špindlerův Mlýn. V oblasti Krkonoš najdou běžkaři několik set kilometrů upravených tras. 

Ubytování Krkonoše je pro každého

Jestliže jste původně plánovali spíše ubytování Vrchlabí a bouda Šestidomí vás oslovila, tak neváhejte své plány změnit, protože Vrchlabí je opravdu v těsné blízkosti. V boudě Šestidomí nalezne ubytování každý. Ať máte zájem o  apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších nebo skromné "dvojlůžáky" za dobrou cenu. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nadchne. Na ty, co si během dovolené chtějí odpočinout od vaření, si mohou pochutnat na lokálních kulinářských specialitách , které má v nabídce restaurace Strážné