Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Máte rádi moderní a komfortní způsoby cestování? Cestování s karavanem je nyní pro každého. Nemusíte být milionáři, abyste mohli vyrazit s rodinou na dovolenou v karavanu. Společnost Karavany Praha vám může nabídnout zcela nové karavany k půjčení. V případě zájmu o pronájem obytných vozů vám veškeré potřebné informace poskytne jejich půjčovna obytných aut. Na jejich webu naleznete bližší informace o jednotlivých karavanech k pronájmu a také rezervační systém, kde uvidíte volné termíny.

Karavany Praha – trendy

Obytné karavany nebo obytné vozy vám na dovolené nabídnout mnohem více svobody. Můžete si svou cestu flexibilně plánovat, měnit svá rozhodnutí ze dne na den a vše se přizpůsobuje dle vás. Půjčovnu karavanů využívá čím dál tím více lidí a jejich obliba stále roste. Moderní půjčovna karavanů Praha vám nabídne veškerý komfort. Vozy jsou plně pojištěny, takže můžete zůstat během cesty v klidu

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení nového karavanu je nákladnou záležitosti, kterou si může dovolit jen málo kdo. Díky firmě Karavany Praha tuto investici nemusíte podstupovat jen proto, že chcete jet na dovolenou v obytném voze. Tato zavedená firma vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům a funguje jako špičková půjčovna karavanů.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany značky Malibu. Cestování tímto způsobem je velkou radostí a to jak v létě, tak i v zimě. Půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí stále vznikají nové kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak se určitě nebojte zeptat ve společnosti Karavany Praha, kde by vám mohli pár tipů dát.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Firma Karavany Praha má všechny své vozy plně havarijně pojištěné. Můžete tak být v klidu a nemít strach z nehody, která by zničila váš rodinný rozpočet.  

Především v zimních měsících lidé ocení, že jsou karavany přizpůsobeny jak pro letní, tak i zimní měsíce. V zimně vám budou zdarma poskytnuty nejen řetězy na pneumatiky, ale karavany mají také dvojité zateplené podlahy. Připomínáme, že většina příslušenství je poskytována zdarma a v zimním období dostanete ještě navrch jednu propanovou bombu navíc. V zimním období si můžete nechat karavan zaparkovat na náměstí ve Strážném.

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální nabídky karavanů naleznete na webu půjčovny karavanů Praha. Na webu mají i rezervační systém, kde si můžete vybraný karavan ihned zarezervovat.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Na stránkách společnosti Karavany Praha naleznete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozů

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek vám poskytnou i následující příslušenství, které ještě více oživí vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50